reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja wczoraj zrobiłam tak spontanicznie w srodku dnia Test i wyszedł negatywnie. Dziś z rana kolejny raz wykonałam Test i pozytyw. Teoretycznie @ ma przyjść jutro. Więc moja droga, wszystko jest możliwe, ja wiem po sobie. Trzymam kciuki [emoji847]
Dziewczyny czy miała któraś sytuacje dwa dni przed @ negatywny test a jednak się udało?
Świruje już po tym poronieniu...
A jeszcze tyle tu pozytywnych info ze samemu sie pragnie ujrzeć te cholerne II kreski
 
reklama
Hmmm kurde chyba nie bardzo.
Jest mleczny. Czuje ze jest go duzo przy wejsciu
To ja taki miałam zawsze przed @, mleczny i kleisty. Tym razem pojawił się dopiero 12 DPO razem z takim jakby ciągnącym, ale mętnym. Wszystko w sumie zostaje w środku, nic nie wypływa. Pewnie ten jakiś czop się robi :D
 
reklama
Do góry