reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziś 8dc, kreska testowa wydaje się być ciut jaśniejsza niż kontrolna, śluz mleczny, nie miałam białka jaja kurzego jeszcze w tym cyklu, kłucia jajnika tez nie (a zawsze mam Ok połowy cyklu, cykle 25-26d).
Ale wg testu OWU już mogła być (bo wizualnie się już kreski zrównały) wg lekarza jest to niemożliwe bo wczoraj wieczorem pęcherzyk w lewym jajniku miał 22 mm (ma dojść do 25-26mm)
OWU wg Flo na 12dc...

Zobacz załącznik 1078884
Dokladnie kiedy i przy jakiej wielkosci pekl pecherzyk dowiesz sie juz na usg po owulacji ale pecherzyki nie zawsze tez pekaja ;) a testy pozytywne nie wychodza w dniu owulacji tylko okolo 24-36 h przed ;) szczyt sluzu mozesz miec w dniu owulacji. Obstawiam owulacje jutro lub nawet pojutrze
 
Kuzwa laski ratunku :D
Duzo sluzu u mnie...niby bialy niby przezroczysty...A moze to dopiero owu??
Ale kurde tak pozno?prawie zawsze 18-19dc.
No i bolaly mnie jajniki w zeszlym tygodniu wtedy co owu podejrzewalam.
Hmmm...
To teraz mam zagadke :p
 
Mnie pierwszy bladzioch przy biochemicznej wyszedl 11 dpo wiec tyle chce czekac minimum.. przegram zaklad i trudno 😂 w tym cyklu mialam owu szybciej ale nie czuje nic zeby sie udalo. Juz swojego nastawilam ze @ przyjdzie 😂 aktualnie jestem 6/7 dpo wiec najwczesniej w sobote ale zobaczymy moze wytrzymam dluzej
 
Kuzwa laski ratunku :D
Duzo sluzu u mnie...niby bialy niby przezroczysty...A moze to dopiero owu??
Ale kurde tak pozno?prawie zawsze 18-19dc.
No i bolaly mnie jajniki w zeszlym tygodniu wtedy co owu podejrzewalam.
Hmmm...
To teraz mam zagadke :p
U mnie wlasnie dzis pojawil sie ale mleczny a taki mam zawsze przed @
 
reklama
(...) testy pozytywne nie wychodza w dniu owulacji tylko okolo 24-36 h przed ;) szczyt sluzu mozesz miec w dniu owulacji. Obstawiam owulacje jutro lub nawet pojutrze

Faktycznie, jakoś mi wypadło ze testy pokazują czas na ok. 24-36h przed OWU :)
Także może OWU będzie 10dc lub 11dc (wg prognoz 12dc) pęcherzyk wielkością też pasuje, że mógłby akurat wtedy wypuścić jajeczko :)
Jakby nie patrzeć ten tydzień działam :) - leżę grzecznie po [emoji173]️ z pupką w górze zwiększajac pływakom szansę na inwazję na jajeczko
[emoji4][emoji4][emoji4]
 
Do góry