reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Faktycznie, jakoś mi wypadło ze testy pokazują czas na ok. 24-36h przed OWU :)
Także może OWU będzie 10dc lub 11dc (wg prognoz 12dc) pęcherzyk wielkością też pasuje, że mógłby akurat wtedy wypuścić jajeczko :)
Jakby nie patrzeć ten tydzień działam :) - leżę grzecznie po [emoji173]️ z pupką w górze zwiększajac pływakom szansę na inwazję na jajeczko
[emoji4][emoji4][emoji4]
Najwazniejsze teraz to dzialac a pecherzyk piekny duzy ;) ja 3 dni przed owu mialam 17,5 mm ale czytalam gdzie ze nawet przy 15 mm niektorym pekaja :)
 
Dziewczyny czy miała któraś sytuacje dwa dni przed @ negatywny test a jednak się udało?
Świruje już po tym poronieniu...
A jeszcze tyle tu pozytywnych info ze samemu sie pragnie ujrzeć te cholerne II kreski

Tak, ja poprzednio miałam negatywny dzień przed @. Dzień po miałam baaardzo delikatną kreseczkę.
 
Będzie dobrze, na pewno się uda, zobaczysz!! Oby tylko ta cholera przyszła, żeby zaczął się nowy cykl. Mówił coś, że to po hsg taki długi cykl?
Śmiał się że odkąd go poznałam mój cykl szaleje . On ogólnie jest bardzo pozytywny i pozytywnie nastraja . Mówił że już by zaczął procedurę inseminacji ale musimy iść krok po kroku żeby to mogło być na nfz. .
 
Hej dziewczyny, udzielałam się na forum jakiś czas temu ale musieliśmy zawiesić starania ze względu na bakterie w posiewie. Teraz jest czysto wiec wracamy do gry :) dziś 16 dzień cyklu, ale jakoś wszystko mi się popierniczyło, zawsze czułam owulacje, a od 3 miesięcy nic. Śluz płodny miałam zaraz po miesiączce wiec zobaczymy co z tego wyjdzie. Gratuluję wszystkich dwóch kreseczek i trzymam kciuki za kolejne :)
 
reklama
Do góry