reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
O Boze , jestes moja nadzieja[emoji3059]
A tak całkiem serio czuje że się nie udało,aczkolwiek to byłby pierwszy strzał odrazu bez miesiączki po poronieniu.
Dziś mam wizytę u lekarza ,ma dać wskazówkę co do badań ...
kochana najwieksze szanse na zajscie w ciaze sa wlasnie po poronieniu bo hormony nie zdazyly jeszcze zejsc do zera. Ja poronilam 30 wrzesnia, niecaly tydzien krwawienia, w zasadzie jak normalna miesiaczka, 23 pazdziernika mialam owulacje (mam dlugie cykle 35-39) nie dostalam juz miesiaczki... dzisiaj 17+6 takze trzymam mocno kciuki!!! najwazniejsze to wierzyc, ze bedzie dobrze!
 
kochana najwieksze szanse na zajscie w ciaze sa wlasnie po poronieniu bo hormony nie zdazyly jeszcze zejsc do zera. Ja poronilam 30 wrzesnia, niecaly tydzien krwawienia, w zasadzie jak normalna miesiaczka, 23 pazdziernika mialam owulacje (mam dlugie cykle 35-39) nie dostalam juz miesiaczki... dzisiaj 17+6 takze trzymam mocno kciuki!!! najwazniejsze to wierzyc, ze bedzie dobrze!
Właśnie czytałam o tym i na to licze po cichu jednak słyszałam wiele razy że są problemy z owulacja właśnie po poronieniu. Jednak jak widać na załączonym obrazku staramy się dokładnie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]i nie odpuszczamy ani dnia. Ten Ovarin chyba wzmaga chęci hahaha
Screenshot_2020-02-11-13-45-48-409_com.popularapp.periodcalendar.jpeg
 
Właśnie czytałam o tym i na to licze po cichu jednak słyszałam wiele razy że są problemy z owulacja właśnie po poronieniu. Jednak jak widać na załączonym obrazku staramy się dokładnie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]i nie odpuszczamy ani dnia. Ten Ovarin chyba wzmaga chęci hahaha Zobacz załącznik 1078946
nooo z takich boboseksow musi byc dzidzius ❤ ❤ ❤
 
Witam Was Wszystkie cieplutko :-)

@bleucoco i @Alina 88 serdecznie Wam gratuluje pozytywnych testow i tych emocji z tym zwiazanych :-)

U mnie dzis 26 dc i " gryzie i szczypie" mnie jajnik z ktorego mialam owu. Dzis prawdopodobnie 11 dni po.A doszlo do niej napewno bo bylam na monitoringu. Ale to ze cokolwiek sie udalo to w to nie wierze ze wzgledu na wyniki cyto w ktorych byly liczne komorki zapalne. Co prawda leczenie wdrozone ale i tak w cuda u siebie nie wierze. Jutro biore ostatniego Dupka i tez bede testowac aby miec pewnosc ze okres przyjdzie ..
 
reklama
u nas jak sie teraz nie uda,to "świrujemy" jeszcze w lutym,w marcu zrobimy przerwe,bo kategorycznie nie chce rodzić w grudniu,wiecie zawsze mysle o tym ,ze sa swieta,sylwester itd.pewnie lekarz bedzie miał wolne,reszta "wyluzuje" przyjdzie do pracy na bani 😂😂😂😂 takie jakies zakręty w głowie😂 nadaje się do psychiatryka 😂😂😂
 
Do góry