reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Jestem załamana. Przez przeszło pół roku przygotowywałam się do rozpoczęcia starań, od sierpnia się staramy, wg ówczesnego ginekologa wszystko było ok., w grudniu cykl wydłużył mi się z 31 do 42 dni i postanowiłam iść do innego. Jestem po wizycie i mam podejrzenie pcos oraz, ze cykl był bezowulacyjny... A miałam dwie wyraźne krechy na testach owulacyjnych. Beczę i mam wrażenie, że skończy się to tak że nie doczekam się tego upragnionego dziecka.

Głowa do góry!

Mi też jest teraz ciężko i też mam już wiele miesięcy starań, też wyczekiwałam pół roku i ciągle dupa.
Z PCOS kobiety też rodzą, wiec to żadne myślę ograniczenie, po prostu trzeba trzymać rękę na pulsie.

Mam nadzieje, że sie wszystko u ciebie poukłada!

Trzymaj się ciepło i wiele, wiele siły dla Ciebie!

Starania są cholernie trudne :(, wkurzające, rozwalają szyk dnia, życie - mimo, że nie powinno tak być...
 
reklama
Też Was tak strasznie po owulacji bolą piersi? Dziś mam 17 dzień, 3-4 dni po owulacji i generalnie od owulacji tak mnie bolą sutki, że aż sprawdzałam czy nie mam tam siniaka jakiegoś :p piątek, sobota same sutki a teraz przechodzi na całe piersi... auć!
 
Ty to chyba chcesz mieć trojaczki
emoji23.png
Jak to przy poniedzialku- humor taki se, ale właśnie się poprawił :D szefunio dopiero będzie za 1,5tygodnia w firmie więc juhuuuu! :D:D kota nie ma, myszy harcują :D

pytanie z serii tych głupich:
czy owu może być szybciej niż w kalendarzyku pokazuje? bo to że może być później to wiem, ale żeby szybciej była?
Witaj :) napiszę jak to było u mnie, moja pierwsza i druga ciąża była wielkim szokiem, bo przecież w dni płodne czyli w połowie cyklu zawsze się zabezpieczaliśmy a jednak jakoś się udawało. Po kilku latach postanowiliśmy starać się o kolejne dziecko... i szok bo staraliśmy się 8 miesięcy zawsze w czasie dni płodnych i nic. Poszłam do ginekologa w 7 dniu cyklu, dwa dni po okresie a lekarz mi mówi że mam owulację 😂 ja ogólnie zawsze miałam dużo śluzu ale teraz wiedziałam jakim cudem zaszłam w dwie poprzednie ciąże 😋 w kolejnym cyklu już się udało ale niestety poroniłam. Odczekalismy jeden cykl i jestem w ciąży :) także moja rada taka, dla pewności co dwa dni przez cały cykl :) trzymam kciuki!
 
Hej dziewczyny mogę dołączyć do Was? Udało mi się zajść w ciążę niestety nie trwała długo z daty ostatniej miesiączki 6tc. Poronilam w zeszły wtorek kilka godzin po skanie na którym nic nie było widac. Beta wynosiła 80 😞Mieszkam w Anglii nawet nie kazali mi przyjśc sprawdzić czy się oczyściłam czy nie ale przestałam już krwawić. Zastanawiam się czy możemy starać się już teraz czy jednak poczekać na @..
 
reklama
Do góry