reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
A już robiłaś jakieś wyniki z tym związane?

Tak, ja już mam niedoczynnosc tarczycy i jak ostatnio Robiłam badania to pojawiły się wyniki wskazujące na początek hashi :/ ale endo z mojej dziury kazała tylko tsh badać i się nie przejmować 😳 teraz jadę do większego miasta, do polecanej Pani doktor, a czuję po sobie, że coś nie tak, bo przytyłam, a nie jem więcej, brak mi energii, takiej siły do życia, cykl też się wydłużył, a miałam już okej :(
 
Tak, ja już mam niedoczynnosc tarczycy i jak ostatnio Robiłam badania to pojawiły się wyniki wskazujące na początek hashi :/ ale endo z mojej dziury kazała tylko tsh badać i się nie przejmować [emoji15] teraz jadę do większego miasta, do polecanej Pani doktor, a czuję po sobie, że coś nie tak, bo przytyłam, a nie jem więcej, brak mi energii, takiej siły do życia, cykl też się wydłużył, a miałam już okej :(
Ja biorę euthyrox bo mam stwierdzona subkliniczna niedoczynność także czekam na efekty...
 
U mnie po testowaniu i hmmmm jest cień cienia ale wyraźniejszy niż wczoraj i po 5 min był od razu.
Powtórzę za dwa dni i sie zobaczy 🤷‍♀️

Na zdjęciu tego nie oddaje wybaczcie do dupy się robi zdjęcie o 5 😑

Albo od razu pojde na betę w środę i tyle

Ja z kurzą ślepota widzę przebijającą sie kreche! :)

Tak sobie myślę.
Skoro ginekolog widział pęknięty pęcherzyk to ile dni wcześniej musiała być owulacja?
Da się to jakoś określić?

1-2 dni. Także do łóżka!! :D

Dzień dobry! 10 dpo ❤❤❤ prawie zemdlałam i kolana mi się trzęsą 😱😱😱😱 słaba kreska jeszcze ale pojawiła się w 4 minutach tak jak producent zaleca. Test o czułości 10 🙂

I tu też się coś przebija ;)

Dzień dobry...
Gratuluje wszystkim testerkom 😉
Ja nie testuje 🙈 czekam do piątku... @ powinna być w sobotę...
Chyba pierwszy raz tak bardzo się boje 😭
Powiem wam ze w głębi serca mam nadzieję , a mimo wszystko jestem tak zdystansowana ze nie zdajecie sobie nawet sprawy. Boje się że to biochem albo co gorsza cp. Teraz będę jak na szpilkach do jednej bety drugiej bety potem do usg 🙈

Ale z mnie pesymistka 😑🤦🏼‍♀️
Ale czekam na Wasze kreseczki.
PS. Wiecie tylko wy. Na razie nie powiem nikomu 🙈 nawet mój wojtus dowie się jak będę pewna 🧐🧐

Kobietki bez stresu mi tu! Pełne opanowanie, pełny luzik. I niech @ nie zawita :)
 
reklama
O matko masakra :( Mnie po owulacji tym razem złapała infekcja, ale pochwy 😂 A przynajmniej tak wyglądała - delikatne łaskotanie i upławy, ale bez zapachu. Ponad dwa tygodnie po antybiotyku, więc długo czekało 😂
Oooo a kto to wrócił?! Czekałam na Ciebie i często myslalam jak tam u Ciebie 🙃 cieszę się, że już wydrowialas ❤️ to teraz tylko czekać na Twoje dwie kreseczki 😘
 
Do góry