reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Lo kruca dziewczyny ale II czekamy na wyniki bety [emoji3531]

Zazwyczaj piszecie, że łapie Was przeziębienie po owulacji a u mnie już przed na całego krew z nosa zatoki a łeb to mi chyba pęknie
Ja za godzinę dzwonię po wyniki bo U nas w szpitalu to jeszcze komuna i nie można sprawdzić na necie a za to że będzie dzisiaj wynik musiałam dopłacić 50%

Zrobiłam też kwas foliowy z ciekawosci
 
reklama
Lo kruca dziewczyny ale II czekamy na wyniki bety [emoji3531]

Zazwyczaj piszecie, że łapie Was przeziębienie po owulacji a u mnie już przed na całego krew z nosa zatoki a łeb to mi chyba pęknie
O matko masakra :( Mnie po owulacji tym razem złapała infekcja, ale pochwy 😂 A przynajmniej tak wyglądała - delikatne łaskotanie i upławy, ale bez zapachu. Ponad dwa tygodnie po antybiotyku, więc długo czekało 😂
 
Dziękuje za lajki, czyli uznaje za zgodę :D gratuluje wszystkich ciąż! Ja już mam
Jednego bobasa z października 2018 :) wtedy pyklo za pierwszym razem, teraz muszę podleczyć swoje hormony, bo prawdopodobnie rozwija mi się hashimoto, 1 marca mam wizytę u endo , zobaczymy, co się okaże :)
 
A ja mam mieć @ za 3do 6sciu dni, a już czuję że tam jest, w środku 🙄 nawet tampona załadowałam bo idę na zakupy, nie chce niespodzianki :p eh, chyba kupię od razu winiacza.
Ktoś cos wcześniej pisał o ułożeniu macicy.. Ja zielona w temacie, więc zapytam.. Jakie jest prawidłowe a jakie nie? I czy ma to jakiś wpływ?
 
Na pewno niedlugo sie uda! Moja rezepta to: kochać się najwięcej ile się da! My kochamy się często, a w udanym cyklu nawet 3 razy dziennie w dni płodne. [emoji28]Wiem, że zaleca się współżycie co dwa dni, jednak u nas to nie zadziałało. Wydaje mi się, że mam krótką owulacje i to okienko, w trakcie którego mogę zajść w ciążę jest krótkie. A może śluz wrogi? Myślicie ze podczas cytologii można wybadać czy sluz jest wrogi? A tak poza tym to badalam się (badanie macicy przez usg i hormony) i moja lekarka (złota kobieta) twierdzi, że wszystko jest ze mną w porządku.. Więc pozostaje tylko czekać i oczywiście kochać się [emoji4] a wiadomo - czas goni, bo chciałabym trójkę, a mam prawie 32 lata...
Ja po ponad roku starań poroniłam w listopadzie, do tej pory się nie udaje [emoji19]
 
Ostatnia edycja:
A ja mam mieć @ za 3do 6sciu dni, a już czuję że tam jest, w środku 🙄 nawet tampona załadowałam bo idę na zakupy, nie chce niespodzianki :p eh, chyba kupię od razu winiacza.
Ktoś cos wcześniej pisał o ułożeniu macicy.. Ja zielona w temacie, więc zapytam.. Jakie jest prawidłowe a jakie nie? I czy ma to jakiś wpływ?
Przed okresem zazwyczaj jest nisko i jest twarda w dotyku :) Łatwo ją dosięgnąć palcem. Ale po zapłodnieniu niektórym kobietom podnosi się dopiero po terminie @, gdy nie przyjdzie, więc to nie jest reguła. Najlepiej co miesiąc sprawdzać i nauczyć się swojego ciała :) Sprawdzanie szyjki jest bardziej przydatne przy określaniu owu. Do tego obserwacja śluzu i jest to podobno o wiele lepsze niż domowe testy owu :)

U mnie termin @ za 7-8 dni więc podobnie!
 
O matko masakra :( Mnie po owulacji tym razem złapała infekcja, ale pochwy [emoji23] A przynajmniej tak wyglądała - delikatne łaskotanie i upławy, ale bez zapachu. Ponad dwa tygodnie po antybiotyku, więc długo czekało [emoji23]
Jak nie urok to sraczka :D

A przecież to jest mój cykl więc jak ma się nie udać[emoji23]przecież mam być listopadową matka [emoji23]a jak się nie uda to będzie ból nie z tej ziemi...
 
reklama
A już robiłaś jakieś wyniki z tym związane?
Dziękuje za lajki, czyli uznaje za zgodę :D gratuluje wszystkich ciąż! Ja już mam
Jednego bobasa z października 2018 :) wtedy pyklo za pierwszym razem, teraz muszę podleczyć swoje hormony, bo prawdopodobnie rozwija mi się hashimoto, 1 marca mam wizytę u endo , zobaczymy, co się okaże :)
 
Do góry