reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja nawet nie testuje... Bo wiem ,że ta franca idzie... brzuch boli.. jakiegoś wkurza mam na wszystkich...piersi inne bo miękkie ale bardzo sutki bolą... I jakoś tak dziwnie...pewnie sobie wmawiam...😭😜😜 A za Ciebie trzymam kciukasy z II krwseczkami.
Ja w tamtym miesiącu tak miałam że sobie chyba nawkrecalam bo brzuch od owulacji mnie bolał jajniki na zmianę piersi jak kamienie.. beta wyszła mi trochę ponad 3 zaraz okres i wszystko przeszło jak ręką odjął :D
 
Ja w tamtym miesiącu tak miałam że sobie chyba nawkrecalam bo brzuch od owulacji mnie bolał jajniki na zmianę piersi jak kamienie.. beta wyszła mi trochę ponad 3 zaraz okres i wszystko przeszło jak ręką odjął :D
No właśnie...więc sprowadziłam się już na ziemię i nie marzę...ten cykl odpadł...następny będzie lepszy 🤗😍
 
A tymczasem ja jakoś (jak nigdy w dniu wolnym od pracy) szybko ogarnęłam się z wstaniem z łóżka :). Potem szybko tyłek zawinęłam a że nie narzekam na apetyt to śniadanko konkret i fru na zakupy. Nie miałam żadnej normalnej, ciepłej kurtki na takie pogody jak teraz albo na śnieg i zwyczajnie dupsko marzło...
Pojechałam do sklepu i udało mi się wyhaczyć kurtkę (gdzie ja bardzo wybredna), 2 stówy poszło, ale jestem zadowolona z zakupów. Jeszcze rozglądałam sie za tańszą koło stówki, ale po 1 była 2 razy cieńsza a po 2 pikowana a ja jestem dziwna baba i nie podobają mi się pikowane kurtki, chodź miała ładny kolor w szarości. Najlepiej lecę płacić do kasy samoobsługowej myk kurtka + inne drobiazgi (na koncie 200 zł) i tak dopiero po wpisaniu PIN myśle... kur... przecież miałam 2 stówy na koncie :p:p Ooops! Ale płatności mi nie odrzuciło... Okazało się, że bank za założenie konta w banku (bo przeszłam do innego) wypłacił mi 200 zł, które wpłyneło mi na konto 😅😅. A już myślałam, że debet i wizja odsetek :errr:.

Ktoś mi tu zrobił smaka na spagetii, więc dziś zrobię.

Mało tego idąc za ciosem i za tym, że mam generalnie dobry dzień poćwicze sobię. 50 min intensywnego treningu i będę jak nowo narodzona.

Nawet kupiłam sobie racucha na poprawę nastroju, ale zrobił się dziś totalnie zbędny :laugh2::laugh2:.

Lecę do ćwiczeń póki samolub nie przyjdzie (czyt, chłopak) 💪💪


@wiola0904 jak radzisz szukam zalet 😅 😅 😅
 
No i tak trzymać :)
A tymczasem ja jakoś (jak nigdy w dniu wolnym od pracy) szybko ogarnęłam się z wstaniem z łóżka :). Potem szybko tyłek zawinęłam a że nie narzekam na apetyt to śniadanko konkret i fru na zakupy. Nie miałam żadnej normalnej, ciepłej kurtki na takie pogody jak teraz albo na śnieg i zwyczajnie dupsko marzło...
Pojechałam do sklepu i udało mi się wyhaczyć kurtkę (gdzie ja bardzo wybredna), 2 stówy poszło, ale jestem zadowolona z zakupów. Jeszcze rozglądałam sie za tańszą koło stówki, ale po 1 była 2 razy cieńsza a po 2 pikowana a ja jestem dziwna baba i nie podobają mi się pikowane kurtki, chodź miała ładny kolor w szarości. Najlepiej lecę płacić do kasy samoobsługowej myk kurtka + inne drobiazgi (na koncie 200 zł) i tak dopiero po wpisaniu PIN myśle... kur... przecież miałam 2 stówy na koncie :p:p Ooops! Ale płatności mi nie odrzuciło... Okazało się, że bank za założenie konta w banku (bo przeszłam do innego) wypłacił mi 200 zł, które wpłyneło mi na konto [emoji28][emoji28]. A już myślałam, że debet i wizja odsetek :errr:.

Ktoś mi tu zrobił smaka na spagetii, więc dziś zrobię.

Mało tego idąc za ciosem i za tym, że mam generalnie dobry dzień poćwicze sobię. 50 min intensywnego treningu i będę jak nowo narodzona.

Nawet kupiłam sobie racucha na poprawę nastroju, ale zrobił się dziś totalnie zbędny :laugh2::laugh2:.

Lecę do ćwiczeń póki samolub nie przyjdzie (czyt, chłopak) [emoji123][emoji123]


@wiola0904 jak radzisz szukam zalet [emoji28] [emoji28] [emoji28]
 
Najbardziej będzie się dłużył ten czas do owulacji. Potem z górki [emoji4] jestem na tym samym etapie więc doskonale rozumiem!

Dokładnie tak. U mnie 13dc a testy owu blade jak nie wiem... czekam i cZekam i coś mnie trafia. Wole czekanie w tej drugiej fazie cyklu...

Swoją droga jak Wam testy owulacyjne wychodza?? Są jsne, jasne, jasne i nałogów bach tłusta krecha, czy tez kreska ciemnieje stopniowo ?
 
reklama
Do góry