reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Cześć dziewczyny. U mnie 30dc (ostatni cykl 29dniowy, do tej pory 31-33dniowy), teoretycznie 12dpp - na teście 25 biel. Myślę, że okres niedługo się pojawi.

Oby nie!! żadnych tu okresów ma nie być ;)

Dziewczyny piękne kreseczki:-) ❤

U mnie 1dc nie zdazylam zrobić testu:-/
Dziewczyny teraz pomyślcie że jestem nienormalna:-D

Napisalm wam ta wiadomość przed wstaniem z łóżka, kiedy w nocy obudził mnie ból jak na @ i na spaniu wstałam zazyc tabletkę i założyć podpaske.ale wstaje rano i nie ma kropli krwii to zrobiłam ten test i widzę to .....
Narazie jestem bardzo powsciagliwa co do tego i nie zasypujcie mnie gratulacjami proszę,choć nie ukrywam że tak bardzo bym chciała aby to była prawda😁

Zobacz załącznik 1075609

No widać, widać hmmm może jednak nie wszystko stracone :) :)

Hey dziewczyny, mogę do Was dolaczyc?

P. S. Gratulacje wszystkiem dziewczynom z dwiema kreskami! :)

Zapraszamy w nasze skromne progi, możesz nawet rozprostować nogi 😅 😅

Czekam w kolejce na bete za 4 godziny będę miała jasność bo też im nie ufam:-)

No to czekamy razem !! :) W sensie tak do towarzystwa ;)

2 dzień cyklu... Echh gdyby tak można było przyspieszyc jakoś czas.. [emoji849]

Mi też się wlecze jak ślimak...

W ogóle wczoraj się z mężem trochę powygłupialiśmy w sypialni i dzisiaj mam zakwasy na cyckach :D haha jakim cudem można tam mieć zakwasy- nie wiem, ale je mam 😂 😁

Bo dominowałaś i Ci piersiątka skakały 😹 😹 😹
 
Dzień dobry! 10 dpo ❤❤❤ prawie zemdlałam i kolana mi się trzęsą 😱😱😱😱 słaba kreska jeszcze ale pojawiła się w 4 minutach tak jak producent zaleca. Test o czułości
Dzień dobry! 10 dpo ❤❤❤ prawie zemdlałam i kolana mi się trzęsą 😱😱😱😱 słaba kreska jeszcze ale pojawiła się w 4 minutach tak jak producent zaleca. Test o czułości 10 🙂
superrr 😍😍 piękne...❤ trzymam kciuki
ja mam 8 dni do @... brzuch juz boli... A ja nadal robię sobie zludna nadzieję...
 
reklama
Do góry