reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
A ja mam mieć @ za 3do 6sciu dni, a już czuję że tam jest, w środku [emoji849] nawet tampona załadowałam bo idę na zakupy, nie chce niespodzianki :p eh, chyba kupię od razu winiacza.
Ktoś cos wcześniej pisał o ułożeniu macicy.. Ja zielona w temacie, więc zapytam.. Jakie jest prawidłowe a jakie nie? I czy ma to jakiś wpływ?

Masz na myśli tyłozgięcie i przodozgięcie?
 
Przed okresem zazwyczaj jest nisko i jest twarda w dotyku :) Łatwo ją dosięgnąć palcem. Ale po zapłodnieniu niektórym kobietom podnosi się dopiero po terminie @, gdy nie przyjdzie, więc to nie jest reguła. Najlepiej co miesiąc sprawdzać i nauczyć się swojego ciała :) Sprawdzanie szyjki jest bardziej przydatne przy określaniu owu. Do tego obserwacja śluzu i jest to podobno o wiele lepsze niż domowe testy owu :)

U mnie termin @ za 7-8 dni więc podobnie!
Piszesz o szyjce, a mi chodzi o macicę.. Tyłozgięcie itp.. ;)
No to życzę cierpliwości i powodzenia :D
 
reklama
Do góry