reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Aha ostatnio mam jakies dziwne te cykle w tamtym mnie bolalo teraz nie test wychodzi ze jest owu a nic kompletnie nie kluje ani nic, sluzu mam troszeczke wiecej ale byl wiekszy, a dzisiaj jak zrobilam test owu to druga kreseczka wyszla jasniejsza wczoraj byla ciemniejsza czyli pewnie wczoraj byla owu bo juz sie gubie
Jeśli już jaśnieje, to jesteś prawdopodobnie po owu.. możesz sprawdzić jeszcze jutro, to już nie powinno być wątpliwości ☺️ Cykl porządnie wykorzystany?
 
reklama
Ja bym chciała czuć się cały miesiąc tak, jak się czuje po @, kiedy już otrząsnę się z faktu że przyszła.. Czyli ze świadomością że w ciąży nie jestem, pogodzona z tym faktem, nie doszukują a się objawów, śluzu, owulacji.. Tak o, po prostu funkcjonować. Ale jak tylko wiem że nadchodzą dni płodne, a po nich możliwość że się udało, to do okresu mam lekkiego świra w czerepie :D
Dokładnie to przechodzę co miesiąc 🙈😁 po @ jest spoko, dopóki nie zaczynają się objawy owu. Kilka dni może tydzień po owu też mam luz w głowie ale im bliżej @ tym jest gorzej 🙈
 
Kochana ja jestem pewna że Wam się uda! Ja do końca w to nie wierzyłam [emoji7] W sumie jeszcze nie wierzę [emoji4] Bardzo za Was trzymam kciuki!!! [emoji173] I modlę się by Wam się udało [emoji4]
Noo, super sprawa, bo człowiek wie, że jeszcze niedawno byłaś jedna z nas a teraz proszę, jestes po drugiej stronie[emoji1], udało Ci się, więc jest nadzieja ze i nam się uda :D [emoji7]
 
Kumpela chodziła do tego giną co ja. Poszła w 5 tygodniu i był pęcherzyki więc założył od razu kartę ciąży [emoji4]
za tydzien nie bedzie jeszcze nic widac... co anjwyzej pecherzyk, ktory nie potwierdzi ciazy tak naprawde wiec zmarnujesz pieniadze na ginekologa i usg jesli wykona...
 
kochane kobietki tak czytam sobie i każda z nas chce mieć bobaska ale jak da się zauważyć różnie nam te starania wychodzą albo i nie. też już bym chciała być w c....
 
Ostatnia edycja:
Kumpela chodziła do tego giną co ja. Poszła w 5 tygodniu i był pęcherzyki więc założył od razu kartę ciąży [emoji4]
ale pecherzyk nie ejst potwierdzeniem ciazy :) wydasz pieniadze a za max poltorej tygodnia znowu bedziesz musiala sie zglosic bo tak naprawde nie powinien zakladac karty ciazy poki jej nie potwierdzi a potwierdzeniem ciazy jest uwidocznienie na badaniu usg zarodka z bijacym serduszkiem. To samo ze zwolnieniem L4. jak jest fajny to wypisze ale na jakiej podstawie jesli ciaza jest niepotwierdzona? w razie kontroli ZUS niestety lekarz bedzie mial mega problem. ale oczywiscie to tylko moja sugestia a Ty zrob jak uwazasz za sluszne :)
 
reklama
No kumpela poszła w 5 tygodniu dostała kartę ciąży był pęcherzyki A następną wizytę miała dopiero w o tyg i już był zarodek i zalążek nóżek i raczej było widać [emoji4] Tak mi mówiła [emoji4]
ale pecherzyk nie ejst potwierdzeniem ciazy :) wydasz pieniadze a za max poltorej tygodnia znowu bedziesz musiala sie zglosic bo tak naprawde nie powinien zakladac karty ciazy poki jej nie potwierdzi a potwierdzeniem ciazy jest uwidocznienie na badaniu usg zarodka z bijacym serduszkiem. To samo ze zwolnieniem L4. jak jest fajny to wypisze ale na jakiej podstawie jesli ciaza jest niepotwierdzona? w razie kontroli ZUS niestety lekarz bedzie mial mega problem. ale oczywiscie to tylko moja sugestia a Ty zrob jak uwazasz za sluszne :)
 
Do góry