reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Nie dopuszczam żadnych złych myśli [emoji4] staram się tego nie robić. Będzie dobrze. Czuje to! Tak jak miałam nosa do tej ciąży, choć po naszych 2 boboseksach myślałam że może się nie udać Ale się udało [emoji4] Co do tego coś wcześniej pisałaś o lekarzu. Kazał zadzwonić za tydzień wtedy się umówimy. Bo jutro mam dzień spodziewanej @ ( trochę mnie martwi ten brzuch że boli jakby maila przyjść Ale jak się zagniezdzilo to chyba już nie przyjdzie?) Więc w czwartek zaczynam 5 tydz. Także za tydzień będzie 6 tydzień. On zakłada kartę ciąży jak już jest pęcherzyki ciążowy. Tak miała kumpela. Więc myślę że jutropojde do rodzinnego wezmę zwolnienie na tydzień A później pójdę do giną [emoji4] Ogólnie to jeżeli chodzi o płeć to mi jest to obojętne, naprawdę. Byle jak wszystko było w porządku [emoji4] A mąż wiadomo chce syna, bo z córeczką męczy oglądać nie będzie i w piłkę też nie pogra [emoji4][emoji23]
miło dniowe masz cykle? u mnie w tym miesiącu wyglądało to tak...siedzę jak na szpilkach[emoji33][emoji33][emoji33]
Screenshot_20200128-132736_Flo.jpeg
 
reklama
Kochana pomógł Ci lactovaginal? Ja zezarlam 1,5 opakowania niby przeszło choć chwilami dalej swędzi i wczoraj dostałam antybiotyk [emoji51]
Na szczęście pomógł (chyba 6 dni po 2 tabletki) i wszystko przeszło. Ale skombinowałam sobie też pimafucin w razie czego, choć go nie użyłam ;)
 
Nie dopuszczam żadnych złych myśli [emoji4] staram się tego nie robić. Będzie dobrze. Czuje to! Tak jak miałam nosa do tej ciąży, choć po naszych 2 boboseksach myślałam że może się nie udać Ale się udało [emoji4] Co do tego coś wcześniej pisałaś o lekarzu. Kazał zadzwonić za tydzień wtedy się umówimy. Bo jutro mam dzień spodziewanej @ ( trochę mnie martwi ten brzuch że boli jakby maila przyjść Ale jak się zagniezdzilo to chyba już nie przyjdzie?) Więc w czwartek zaczynam 5 tydz. Także za tydzień będzie 6 tydzień. On zakłada kartę ciąży jak już jest pęcherzyki ciążowy. Tak miała kumpela. Więc myślę że jutropojde do rodzinnego wezmę zwolnienie na tydzień A później pójdę do giną [emoji4] Ogólnie to jeżeli chodzi o płeć to mi jest to obojętne, naprawdę. Byle jak wszystko było w porządku [emoji4] A mąż wiadomo chce syna, bo z córeczką męczy oglądać nie będzie i w piłkę też nie pogra [emoji4][emoji23]
uwierz, ze naprawde bole jak na @ sa normalne wiec nie stresuj sie nimi. ja w 16 tygodniu nadal je odczuwam... my tez zaliczylismy 2 boboseksy w plodne i tez sie udalo :) widze Twoj małż jak moj, tez marzy mu sie synek... Boze, jakiego ja mam dzis lenia. bylam odebrac krew karte, nawet nie wiedzialam, ze takie cos teraz wyrabiaja :D musze sie wziac za obiad. a z rodzinnym to bdb pomysl. bierz zwolnienie bo ani stres ani dzwiganie nie sa Ci do szczescia potrzebne! teraz banan na buzie i same radosci!!! niech bobo szybko sie pojawi!
 
Dziękuje za odpowiedz, bede musiała powtórzyć... bo w Anglii nie robią bety z krwi ☹ Ale czy to było by możliwe zeby była ciaza i raz test niby z cieniem kreski a raz nie i tak na przemian?
Hmmm, jest to niepokojące i szczerze jeśli masz testy tej samej firmy to nie powinno tak być.. Zostaje Ci tylko czekać i za kilka dni znów powtórzyć ✊
 
reklama
Dziewczyny, umówiłam się do gina na dzisiaj. Słuchajcie, najbliższy wolny termin na NFZ jest na 7 lipca hahaha dramat!!
Ja dzisiaj prywatnie płacę 200zl
A tak na marginesie, jeśli spóźnia mi się okres, to gin może cokolwiek zobaczyć, co ewentualnie mogłoby wskazywać na ciążę?
Grubsze endometrium to na pewno, u mnie ostatnio przy becie 200 z czymś był już mini pęcherzyk nawet..
 
Do góry