reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Kochana u Ciebie który to już tydzień? A i jak reakcja Twoich rodziców i teściów? Byli wzruszeni? [emoji4]
Wiem jak się tak mówi na "chłodno" a kiedy naprawdę coś jest pewnie nie pójdzie zgodnie z moim planem [emoji23]
U mnie dopiero 7 tydzien +3 , na razie mam rozne mysli, bo czuje się zbyt dobrze, nie czuje sie jak w ciąży, nie mecza mnie zadne mdlosci, wiec gdzies tam z tylu glowy jest mysl, ze moze jest cos nie tak:)
A tesciowie, zadowoleni ale bez euforii, oni nie sa wylewnymi ludźmi, natomiast moi rodzice przeszczesliwi bylo wzruszenie, lzy, radosc :)
I kolejna najszczesliwsza osoba to moj maz, nawet nie sadzilam ze bedzie az tak się cieszyl :)
 
reklama
Witaj [emoji3526] szacun że przebrnelas przez tyle stron [emoji16] w momencie mojego dołączenia było 150 stron i jak już myślałam że przeczytałam wszystko, to chwila nieuwagi i już było 10wiecej[emoji23]
Kiedy planujesz testowanie? Ja dziś powinnam dostać, ale narazie francy jeszcze nie ma, więc czekam cierpliwie. Myślę że może się przesunąć bo miałam trochę stresu w tym miesiącu [emoji1745]
Aż sama jestem pod wrażeniem że mi się udało [emoji85] znam te chwile nieuwagi na przykład teraz! W między czasie robię obiad i nie było mnie tylko chwilę A tutaj już tyle wiadomości [emoji23]
To dopiero początek starań więc jestem jeszcze w miarę cierpliwa i poczekam jeszcze kilka dni do testu chociaż muszę się przyznać że uwielbiam patrzeć na wasze testy i aż korci żeby zrobić [emoji23]
Mojego męża też interesuje nasze forum:) tzn nie czyta i sie nie udziela, ale codziennie pyta co tam u NASZYCH kolezanek z forum:) i cieszy sie jak mu mowie, ze komus sie udalo:)
Fajnego masz męża [emoji847] mojemu ciągle się wydaje że zrobienie dziecka to taka łatwa sprawa: pyk i jest [emoji23]
@Lilka93 witamy [emoji846]rozgość się
Dziękuję [emoji847]
 
Trzymam kciuki :)
@mrufka jak u Ciebie dziś?
@Verona26 [emoji846] jak o czasie to wyglda obiecująco, a beta 11dpo już powinna coś pokazać, chciaz ja bym chyba poczekała do jutro j jutro jeszcxe raz siknala, ewentualnie przeszła do do apteki po jakiś apteczny test

A u mnie dzis 5dc. Mąż mi właśnie zamówił pakiet testów owulacyjne i ciążowe na Allegro ( on ma smarta na koncie wykupionego, wiec go wykorzystuje) i czekam [emoji23] najprzyjemniejszy czas przed nami. Zastanaiam się tylko jak metformina wpłynie na mój cykl. Ostanio miałam krótkie fazy lutelanej i gin twierdzi, ze to przez IO. Byłam wczoaj na wizycie. Na szczęście po tym 55 dniowym cyklu torbieli na jajnikach brak. Mam zwiększyć dawke mety i mozemy działać.
 
Ja wam powiem że nie potrafię sie odnieść do tego tematu.
Jeśli nas to nie dotyczy to bardzo łatwo jest kogoś ocenić,a jeśli któraś z nas doswiadczylaby pewnych sytuacji na własnej skórze może postapilaby całkiem inaczej niż w tej chwili jej się wydaje:-/
Popieram Cię!
Kurcze nie chciałabym żeby o mnie decydowano i równolegle mnie oceniano za własne przemyślane decyzję. Gdybym np czuła że ze mnie kiepski materiał na matkę w tym momencie lub po prostu że sytuacja zmusi mnie do oddania dziecka. Moja przyjaciółka przed ślubem oświadczyła że nie chce dzieci -lubi ekstremalne sporty typu lotnie ect... sądzę że są ludzie którzy wiedzą kiedy lub czy chcą mieć malucha.
Pozostają też ludzie którzy cierpią na przeróżne choroby...np psychiczne typu schizo... to się dziedziczy niestety.
Wolność wyboru to ważna sprawa...i to w niej piękne że każdy ma do tego prawo -do decydowania o samym sobie.
Choć sprawa koleżanki bardzo smutna😔 co nie zrobi odczuwać będzie konsekwencje swojej decyzji...
 
Z tym wynikiem odczytuwanym po to troche śmieszny temat [emoji4] Bo pierwszy test zrobiłam przed wczoraj wieczorem i wyszła biel i ta biel jest do dzisiaj [emoji4] A teraz ten ast z rana wydech i kreska różowa pięknie widoczna [emoji4] Mimo że muszę na bete jechać 50 km to jadę dzisiaj. Trudno, poświęcę się. Tym bardziej że rano było mi mega nie dobrze przy śniadaniu i nic nie mogłam przełknąć, tylko herbatę wypiłam [emoji4]
To czekamy na wynik !
 
Aż sama jestem pod wrażeniem że mi się udało [emoji85] znam te chwile nieuwagi na przykład teraz! W między czasie robię obiad i nie było mnie tylko chwilę A tutaj już tyle wiadomości [emoji23]
To dopiero początek starań więc jestem jeszcze w miarę cierpliwa i poczekam jeszcze kilka dni do testu chociaż muszę się przyznać że uwielbiam patrzeć na wasze testy i aż korci żeby zrobić [emoji23]Fajnego masz męża [emoji847] mojemu ciągle się wydaje że zrobienie dziecka to taka łatwa sprawa: pyk i jest [emoji23] Dziękuję [emoji847]
Kazdy facet na poczatku mysli, ze jeden strzal i dziecko na pewno bedzie :) jednal nie zawsze to takie proste
 
Może nie ma się czym przejmować tylko się cieszyć, że nic Ci nie dolega [emoji4] albo objawy przed Tobą [emoji4] moja mama mówiła, że jak była ze mną w ciąży oprócz tego że jabłka jadła tonami to nie czuła, że jest w ciąży a tu kobita 4100 [emoji123]
Ja chyba najbardziej nie mogę się doczekać reakcji mojego taty ale niestety musi czekać [emoji2368]
U mnie dopiero 7 tydzien +3 , na razie mam rozne mysli, bo czuje się zbyt dobrze, nie czuje sie jak w ciąży, nie mecza mnie zadne mdlosci, wiec gdzies tam z tylu glowy jest mysl, ze moze jest cos nie tak:)
A tesciowie, zadowoleni ale bez euforii, oni nie sa wylewnymi ludźmi, natomiast moi rodzice przeszczesliwi bylo wzruszenie, lzy, radosc :)
I kolejna najszczesliwsza osoba to moj maz, nawet nie sadzilam ze bedzie az tak się cieszyl :)
 
Kazdy facet na poczatku mysli, ze jeden strzal i dziecko na pewno bedzie :) jednal nie zawsze to takie proste
Dyskusja na ten temat sprowadza się do tego że on na pewno ma mocarne plemniczki [emoji23] A ja wiem że to będzie długa droga bo w mojej rodzinie same problemy na tym tle... Ale na tą chwilę nie chcę się tym stresować tylko na spokojnie próbować [emoji16]
 
Może nie ma się czym przejmować tylko się cieszyć, że nic Ci nie dolega [emoji4] albo objawy przed Tobą [emoji4] moja mama mówiła, że jak była ze mną w ciąży oprócz tego że jabłka jadła tonami to nie czuła, że jest w ciąży a tu kobita 4100 [emoji123]
Ja chyba najbardziej nie mogę się doczekać reakcji mojego taty ale niestety musi czekać [emoji2368]
Oby szybko sie doczekal 😍
 
reklama
A laboratium w ogóle czynne w niedzielę?
Z tym wynikiem odczytuwanym po to troche śmieszny temat [emoji4] Bo pierwszy test zrobiłam przed wczoraj wieczorem i wyszła biel i ta biel jest do dzisiaj [emoji4] A teraz ten ast z rana wydech i kreska różowa pięknie widoczna [emoji4] Mimo że muszę na bete jechać 50 km to jadę dzisiaj. Trudno, poświęcę się. Tym bardziej że rano było mi mega nie dobrze przy śniadaniu i nic nie mogłam przełknąć, tylko herbatę wypiłam [emoji4]
 
Do góry