reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Z tym wynikiem odczytuwanym po to troche śmieszny temat [emoji4] Bo pierwszy test zrobiłam przed wczoraj wieczorem i wyszła biel i ta biel jest do dzisiaj [emoji4] A teraz ten ast z rana wydech i kreska różowa pięknie widoczna [emoji4] Mimo że muszę na bete jechać 50 km to jadę dzisiaj. Trudno, poświęcę się. Tym bardziej że rano było mi mega nie dobrze przy śniadaniu i nic nie mogłam przełknąć, tylko herbatę wypiłam [emoji4]
Zrob bedziesz sie tylko denerwowac narobisz testowa takto juz bedziesz wiedziec
 
Mam adoptowanego syna.

Trochę to trwało jak każde starania.
Najpierw "diagnoza" czy jesteśmy w miarę normalni, potem szkolenia co nas czeka, itp.
Najgorsze było czekanie na dziecko już po szkoleniu. Czekaliśmy 18 miesięcy bo dzieci do adopcji nie było. A jak były to tylko chore lub dużo starsze niż planowaliśmy.

Naszą historię zapisywałam na bieżąco na blogu.
www.adopcyjna.blogspot.com

Mega! Bede czytac !

Wielkie poklony! [emoji3590] Daliscie temu dziecku piekny dom!

Powodzenia!
 
Do góry dzisiejszy z rana, na dole wieczorny z przedwczoraj [emoji4]
20200126_120009.jpeg
 
Dziekuje za slowa, ktore mnie choc troche uspokajaja [emoji4] Przyznaje sie bez bicia, ze jestem czołówkową panikara tego kraju [emoji23] wynika to z tego, ze tak bardzo pragne tych dzieci i ze bardzo mocno juz je kocham i chyba bede z tych szalonych i nadopiekunczych matek [emoji23] moja mama mi powiedziala (oczywiscie z usmiechem), ze mam sie przyzwyczaic do martwienia sie, bo o swoje dzieci mama martwi sie od samego poczatku do konca swojego zycia.

Powiem Ci, ze mama ma racje. Ja tez jestem panikara, ale po narodzinach małej bardziej martwie się o nią.
Nie denerwuj się. Spokojnie. W którym tygodniu jesteś?
 
reklama
@mrufka jak u Ciebie dziś?
@Verona26 [emoji846] jak o czasie to wyglda obiecująco, a beta 11dpo już powinna coś pokazać, chciaz ja bym chyba poczekała do jutro j jutro jeszcxe raz siknala, ewentualnie przeszła do do apteki po jakiś apteczny test

A u mnie dzis 5dc. Mąż mi właśnie zamówił pakiet testów owulacyjne i ciążowe na Allegro ( on ma smarta na koncie wykupionego, wiec go wykorzystuje) i czekam [emoji23] najprzyjemniejszy czas przed nami. Zastanaiam się tylko jak metformina wpłynie na mój cykl. Ostanio miałam krótkie fazy lutelanej i gin twierdzi, ze to przez IO. Byłam wczoaj na wizycie. Na szczęście po tym 55 dniowym cyklu torbieli na jajnikach brak. Mam zwiększyć dawke mety i mozemy działać.
 
Do góry