reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Miałam robić jutro kolejny test (dziś 11 dpo), ale znalazłam w domu jeszcze jeden o czułości 25 i w związku z tym, że jestem po nocnym dyżurze i spałam kilka godzin to doszlam do wniosku, że mój mocz można uznać za poranny :p też coś tam widzicie? Na drugim zdjeciu zmieniłam kontrast.
Widzę widzę i bez zmiany kontrastu :) po cichu gratuluję ;)
 
reklama
To starajcie się pomimo że nie masz testów owu [emoji4] Może akurat traficie w owulacje [emoji4] A jak przyjdą testy to zobaczysz co Ci na nich wyjdzie [emoji4]

starać się staramy, tzn wcześniej też raczej kochanie się było codziennie czy tam co dwa dni. Więc raczej się wstrzelimy i jakby coś z tego miało być to będzie... ale chciałam sobie cykl mocniej pomonitorować
 
Miałam robić jutro kolejny test (dziś 11 dpo), ale znalazłam w domu jeszcze jeden o czułości 25 i w związku z tym, że jestem po nocnym dyżurze i spałam kilka godzin to doszlam do wniosku, że mój mocz można uznać za poranny :p też coś tam widzicie? Na drugim zdjeciu zmieniłam kontrast.
Gratulacje mi z takiej zrobił się big positive ☺ ciąża w 200% Gratulacje
 
U mnie nadal brązowe plamienia zamiast miesiączkowej krwi. Może w tym miesiącu tak będzie wyglądał mój okres? Nie ogarniam. Myślałam wczoraj wieczorem, że zaraz się zacznie tak brzuch zaczął bolec no ale jeszcze się nie zaczelo.. przy podcieraniu czasem czerwone krwinki a tak to brąz. Ehhh..
 
Dziewczyny kochane mam pytanie do tych, ktore ciaze maja juz za soba albo sa w trakcie. Mianowicie, dzis wychodzi mi 8t5d ciazy i przestaly mnie bolec piersi. Nie sa ani twarde, ani obrzmiale, ani nie bola, nawet przy dotyku nic nie czuje i boje sie, ze to zly znak. Przestaly mnie tez meczyc nudnosci i jakos tak zaczynam sie bac 😔 oczywiscie jestem z tych mega panikujacych (moja pierwsza ciaza, po dlugim czasie starania) i mam swiadomosc tego, ze to nie musi byc nic zlego i ze wszystko jest ok, ale mimo tego caly czas sie martwie. Czy ktoras z Was juz tak miala? U gina bylam we wtorek i serduszka byly, a kolejna wizyta dopiero 7 lutego, bo moj gin na urlop pojechal.
Myślę, że nie masz powodów do niepokoju. U mnie było trochę inaczej, bo w ogóle nie bolały mnie piersi przez całą ciążę, za to mdłości zaczely się w 6-7 tyg i trwały około 2 tyg, więc wychodziłoby podobnie jak u Ciebie. Będzie dobrze :)
 
Hej, nie martw się:* Na pewno wszystko jest w porządku:) Mnie piersi w ogóle nie bolały, mdłości miałam przez tydzień, czasami mi się zdarzało zwymiotować, ale to też zależy co, najczęściej owoce [emoji23] Pizzy nigdy nie zwymiotowałam[emoji23]
Dziewczyny kochane mam pytanie do tych, ktore ciaze maja juz za soba albo sa w trakcie. Mianowicie, dzis wychodzi mi 8t5d ciazy i przestaly mnie bolec piersi. Nie sa ani twarde, ani obrzmiale, ani nie bola, nawet przy dotyku nic nie czuje i boje sie, ze to zly znak. Przestaly mnie tez meczyc nudnosci i jakos tak zaczynam sie bac [emoji17] oczywiscie jestem z tych mega panikujacych (moja pierwsza ciaza, po dlugim czasie starania) i mam swiadomosc tego, ze to nie musi byc nic zlego i ze wszystko jest ok, ale mimo tego caly czas sie martwie. Czy ktoras z Was juz tak miala? U gina bylam we wtorek i serduszka byly, a kolejna wizyta dopiero 7 lutego, bo moj gin na urlop pojechal.
 
@ForgetMeeNot przedawkowanie powoduje autyzm u dziecka . Gdy kobieta zażywa dawkę 0.4 to jest jak najbardziej odpowiednia dawka jeśli jest ona 5mg ! To trzeba to kontrolować co 6tyg mi po 6tyg wzrosło tak ze japierdziele. Juz podaje KWAS FOLIOWY 3,89- 26,80 to są normy ja po 6tyg brania folic acid metylowany 5mg miałam kwas foliowy 35,50 nie brałam miesiąc wróciłam do dawki 0,4 . Trzeba uważać z kwasem foliowym tym najmocniejszym 5mg
To z tym autyzmem to jest jakoś potwierdzone badaniami?
Jakie masz na myśli dawki 5mg rozumiem ,ale 0.4 to O.4 mg?
Ja te zawsze słyszałam że kwasu foliowego nie da się przedawkowac.
 
reklama
Myślę, że nie masz powodów do niepokoju. U mnie było trochę inaczej, bo w ogóle nie bolały mnie piersi przez całą ciążę, za to mdłości zaczely się w 6-7 tyg i trwały około 2 tyg, więc wychodziłoby podobnie jak u Ciebie. Będzie dobrze :)
Dziekuje, ja wiem, ze panikara jestem, ale nic z tym nie zrobie chocbym bardzo chciala 😂
 
Do góry