reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
No to gratuluję egzaminów [emoji7] Fajnie że jeszcze odpoczniesz, mi też by się jakieś urlop przydał [emoji848]
Powrocilam :) we srode mam przyjechac po skierowanie na artroskopie. I dalej w domu. Przynajmniej spokojnie potestuje. Wrocilam odmóżdzona... ale ze 3 egzaminy do przodu . Tak mysle ;)

Mamy tu jakąś kadrową ?
 
Miałam robić jutro kolejny test (dziś 11 dpo), ale znalazłam w domu jeszcze jeden o czułości 25 i w związku z tym, że jestem po nocnym dyżurze i spałam kilka godzin to doszlam do wniosku, że mój mocz można uznać za poranny [emoji14] też coś tam widzicie? Na drugim zdjeciu zmieniłam kontrast.
Obym jutro zobaczyła taka jak Ty dziś [emoji3590]
Gratki!
 
Ale wgl jaka tu dzisiaj cisza [emoji33][emoji33] Az jetsem w szoku! [emoji2368][emoji2368]


Ja odpadłam na cały tydzień, praca pochłaniała mnie od samego rana do wieczora... taki szalony okres...
Dzisiaj mam 8dc, zamówiłam przez aptekę internetową testy owu z clearblue... i co? nie doszły :( a miały być na wczoraj ...
pewnie będą w poniedziałek albo wtorek ale chciałam zacząć wcześniej i jestem strasznie rozczarowana :(
 
A ilo dniowe masz cykle? Bo ja miałam owu w 15 dc to dopiero pierwszy cień na owulacyjnymi pokazał się w 11 dc i był negatywny. Pozytywny był rano 14 dc [emoji4]
Ja odpadłam na cały tydzień, praca pochłaniała mnie od samego rana do wieczora... taki szalony okres...
Dzisiaj mam 8dc, zamówiłam przez aptekę internetową testy owu z clearblue... i co? nie doszły :( a miały być na wczoraj ...
pewnie będą w poniedziałek albo wtorek ale chciałam zacząć wcześniej i jestem strasznie rozczarowana :(
 
Powrocilam :) we srode mam przyjechac po skierowanie na artroskopie. I dalej w domu. Przynajmniej spokojnie potestuje. Wrocilam odmóżdzona... ale ze 3 egzaminy do przodu . Tak mysle ;)

Mamy tu jakąś kadrową ?

Szukasz kadrowej? Wiec sie zglaszam, co prawda od roku pracuje w troszke innym charakterze, ale prawo pracy nadal jest mi bliskie:)
 
A ilo dniowe masz cykle? Bo ja miałam owu w 15 dc to dopiero pierwszy cień na owulacyjnymi pokazał się w 11 dc i był negatywny. Pozytywny był rano 14 dc [emoji4]
27-28 ale jestem po odstawieniu anty (2cykl) więc może być różnie...
Okres trwał 3 dni, 4 może coś tam jeszcze lekko poplamiło, później susza a dzisiaj mokro i - śluz jeszcze nie ten płodny, bo gęstszy i jeszcze trochę żółtawy ale idzie powoli w stronę płodnego...
 
Miałam robić jutro kolejny test (dziś 11 dpo), ale znalazłam w domu jeszcze jeden o czułości 25 i w związku z tym, że jestem po nocnym dyżurze i spałam kilka godzin to doszlam do wniosku, że mój mocz można uznać za poranny :p też coś tam widzicie? Na drugim zdjeciu zmieniłam kontrast.
Gratuluje kochana 😍😍 ale zazdroszczę, tez chce 🙈 ja mam jutro 10dp i aż korci zrobić 😂 i już zgłupiałam czy robić czy czekać jeszcze 4 dni do dnia @
 
reklama
Miałam robić jutro kolejny test (dziś 11 dpo), ale znalazłam w domu jeszcze jeden o czułości 25 i w związku z tym, że jestem po nocnym dyżurze i spałam kilka godzin to doszlam do wniosku, że mój mocz można uznać za poranny :p też coś tam widzicie? Na drugim zdjeciu zmieniłam kontrast.
Gratuluję!
Tak bardzo chciałbym zobaczyć 2 kreski tylko żeby tym razem skończyło się happy endem...❤️
 
Do góry