reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Mnie dzis tu mało bedzie :( zerówki caly dzien... trzymajcie kciuki :) i ten lekarz jeszcze.... a jutro rano ostatni test zuzyje i bede czekac albo do @ albo do wyplaty :)
 
reklama
Dziewczyny zauważyłam coś dziwnego a możne jednak dla was to normalne. Mam w jednym miejscu bardzo twarde miej więcej po lewej stronie pęcherza prawie przy kości miedniczej a po drugiej strony bardzo miękko nie wiem o co chodzi a od kilku dni pobolawaly mnie jajniki
Zdjęcie poglądowe z Google bo nie wiem jak to wytłumaczyć
 

Załączniki

  • IMG_20200123_111601_655.jpg
    IMG_20200123_111601_655.jpg
    99,3 KB · Wyświetleń: 69
Ja 22 dc zero objawów @ przy cyklach 27/28, zawsze tydzień przed piersi już bolały a drugi cykl nic zero. Wczoraj standardowo sobie poplakalam bo z progesteronu 13.20 ng/ml wychodzi, ze owu była ale na II to za mało . Zaczynam 20 cykl starań za chwilę
 
Dzień dobry kobietki 😁
Mam na imię Magdalena, znikalam z forum na dwa lata . Straciłam nadzieję🙄
Jednak spontaniczny sex z mężem 😂 samopoczucie gorsze, coś się z organizmem dzieje.
Dzisiaj postanowiłam zrobić test choć mam 4 dni do @ i proszę jaki wynik...
Jak myślicie już tuptać z radości czy poczekać kilka dni na powtórny test?

Życzę powodzenia i wytrwałości dla wszystkich staraczek... warto marzyć i czekać 😁
20200125_082234.jpg
 
Dzień dobry kobietki 😁
Mam na imię Magdalena, znikalam z forum na dwa lata . Straciłam nadzieję🙄
Jednak spontaniczny sex z mężem 😂 samopoczucie gorsze, coś się z organizmem dzieje.
Dzisiaj postanowiłam zrobić test choć mam 4 dni do @ i proszę jaki wynik...
Jak myślicie już tuptać z radości czy poczekać kilka dni na powtórny test?

Życzę powodzenia i wytrwałości dla wszystkich staraczek... warto marzyć i czekać 😁Zobacz załącznik 1072368
Po cichutku gratuluję ❤
 
reklama
Do góry