reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja już szykuje się na nowy cykl.
Wszystko wskazuje, że @ zbliża się wielkimi krokami.
Ciągle boli mnie podbrzusze okresowo, od czasu do czasu w piersiach czuje ukłucia i już robią mi się syfki na twarzy.
Przykro mi i teraz przynajmniej wiem, żeby nie wierzyć w żadne cienie cienia na teście. Życzę Wam kochane, żeby ten cykl był dla was szczęśliwy, ja jeszcze poczekam jak widać.
 
reklama
To ja witam się sobotnio :) Odebrałam z wczoraj wynik progesteronu (11 dni po owulacji i jest 33), no i dziś sikaniec za darmoche z allegro o nieznanej czułości pokazał cień cienia.. Do miesiączki jeszcze 4-5 dni, a ja przez to forum odczuwam wszystkie kłucia i ciągnięcia i mrowienia piersi, choć w poprzednich 6 ciążach nigdy czegoś takiego nie miałam, bo się tak w siebie nie wsłuchiwałam 😂😂😂
 
Dzień dobry kobietki [emoji16]
Mam na imię Magdalena, znikalam z forum na dwa lata . Straciłam nadzieję[emoji849]
Jednak spontaniczny sex z mężem [emoji23] samopoczucie gorsze, coś się z organizmem dzieje.
Dzisiaj postanowiłam zrobić test choć mam 4 dni do @ i proszę jaki wynik...
Jak myślicie już tuptać z radości czy poczekać kilka dni na powtórny test?

Życzę powodzenia i wytrwałości dla wszystkich staraczek... warto marzyć i czekać [emoji16]Zobacz załącznik 1072368
Ja bym tuptała z radości [emoji846]
Nudnych 9 miesięcy [emoji3]
Ogromne gratulacje[emoji3590]
 
To ja witam się sobotnio :) Odebrałam z wczoraj wynik progesteronu (11 dni po owulacji i jest 33), no i dziś sikaniec za darmoche z allegro o nieznanej czułości pokazał cień cienia.. Do miesiączki jeszcze 4-5 dni, a ja przez to forum odczuwam wszystkie kłucia i ciągnięcia i mrowienia piersi, choć w poprzednich 6 ciążach nigdy czegoś takiego nie miałam, bo się tak w siebie nie wsłuchiwałam 😂😂😂
Mam nadzieję, że z cienia zrobi die tłusta kresrczka😊 Ja po swoim wiem progesteronu z wczoraj wiem, że czekam na @
 
Cichutko gratuluje :)
Dzień dobry kobietki [emoji16]
Mam na imię Magdalena, znikalam z forum na dwa lata . Straciłam nadzieję[emoji849]
Jednak spontaniczny sex z mężem [emoji23] samopoczucie gorsze, coś się z organizmem dzieje.
Dzisiaj postanowiłam zrobić test choć mam 4 dni do @ i proszę jaki wynik...
Jak myślicie już tuptać z radości czy poczekać kilka dni na powtórny test?

Życzę powodzenia i wytrwałości dla wszystkich staraczek... warto marzyć i czekać [emoji16]Zobacz załącznik 1072368
 
Mi lekarz powiedział że kwasu foliowego nie da się przedobrzyć, ponoc nadmierna dawkę organizm sam wydala z organizmu z moczem. Ja pije inofem 2x dziennie i do tego biorę pregna start.
Da się da się . Dostałam od lekarza kwas foliowy 5mg zmetylowany czysty folic acid brałam 6tyg zrobiłam kwas foliowy z krwi wyszło w cholerę ponad normę nie pamiętam 100% przekroczony. Chyba 35 mi wyszło mam to badanie wiec można . A przekroczony jest bardziej niebezpieczny!
 
reklama
Może wyjść może nie wyjść [emoji846] Robisz na własną odpowiedzialność [emoji6]

Ja robię jutro 8dpo bo się nie mogę doczekać żeby przetestować testy strumieniowe pink [emoji16] nie liczę na II
Moim zdaniem lepszy Bobo niż pink 😞 robiłam oba równocześnie i Bobo wyszło pink nie...
 
Do góry