reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
No aje właśnie tego się boję że jakby coś było nie tak... Nie wiem jakby na to zareagował, mam nadzieję że jest na tyle dojrzały że by to ogarnął [emoji4] Wiadomo że oni nigdy nie dojrzeja do końca Ale nadzieja umiera ostatnia [emoji23][emoji23][emoji23]
Wiesz co ja właśnie myślałam że będzie problem z ta dumą, że męskość itd, ale wziął to na klatę, poprostu bardzo chce mieć dzieci i widzę że sam też chce sprawdzić co może w tym kierunku ulepszyć [emoji3526]
Ale miałam obawy, nie powiem, bo to delikatny temat [emoji16]
 
No ja z jednego konca miasta na drugi Wygoda - Dziesieciny.... ale mam nadzieje ze szybko sie stad wyprowadzimy tj z Dziesiecin
Moja siostra gdzieś tam mieszka w okolicy :)

Mój jak mu w badaniach wyszło że nie jest idealnie to już się chciał ze mną rozstawać. Bo co mi po takim niedorobionym facecie...

Serio oni myślą, że wszystko się kręci wokół fiu..a.
Coś w tym jest ... Wczoraj mój 5 latek powiedział że jego najsłabszy punkt to siusiak 🙈 oby tak na rozmowach o pracę nie mówił 😂
 
reklama
Do góry