reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Odkąd przestałam o tym myśleć, starać się i ogólnie porzuciłam temat, to nie mam żadnych objawów na nic. A wcześniej też wariacji dostawałam ;-)

Sama się zastanawiam jak udaje mi się na zajściu nie skupiać... i chyba wiem. Ja strasznie chciałam mieć termin porodu na sierpień, ewentualnie na wrzesień. Teraz gdyby się udało to byłby październik, a to już mnie mniej kręci... Tym sposobem moja psyche mi odpuściła i szajby już (jak na razie) nie dostaję.

Ale trzymam kciukasy, żeby to jednak była implantacja :-)
Zazdroszczę tego spokoju. Ja świruje i m już siebie dość. Okresu jeszcze nie mam ale wiem że przyjdzie. Brzuch mega boli okresowo. Jestem załamana i na wszystko zła, że znów się nie udało. Na siebie,na męża, na pracę (może zbyt stresująca), na syna (może za duże chce żeby go nosić), nawet nie mam ochoty na modlitwę gdzie wcześniej robiłam to codziennie. Mam dość wszystkiego. Nie wiem jak wyluzować. Myślałam, że na spokojnie będziemy się starać, bez spiny ale widocznie ja tak nie umiem.
 
U mnie tak samo.. 14 dpo bobo test negatywny :( czekam na @
Czytałam sobie o tych testach i czasami długo nic nie wykrywają ,już sama nie wiem.
Wczoraj byłam przekonana że przyjdzie @ tak mnie brzuch bolał a dziś cisza ( może to było zagnieżdżenie dopiero 🤔). Nie tracę nadziei póki @ nie ma o Tym też nie trać ✊🤗🤗
 
No aje właśnie tego się boję że jakby coś było nie tak... Nie wiem jakby na to zareagował, mam nadzieję że jest na tyle dojrzały że by to ogarnął [emoji4] Wiadomo że oni nigdy nie dojrzeja do końca Ale nadzieja umiera ostatnia [emoji23][emoji23][emoji23]
No to ja Ci kochana życzę, abyś nigdy nie musiała się z tym mierzyć ☺️
 
Co to za okropny czas. Już dawno nie widać tu było II...
Trzymam kciuki. Dopóki małpa nie przyszła jest nadzieja

Za to mnie cmi brzuch dokładnie jak na okres więc ganiam do łazienki żeby sprawdzić [emoji6] u mnie wszystko okres przepowiada
 
Co to za okropny czas. Już dawno nie widać tu było II...
Trzymam kciuki. Dopóki małpa nie przyszła jest nadzieja

Za to mnie cmi brzuch dokładnie jak na okres więc ganiam do łazienki żeby sprawdzić [emoji6] u mnie wszystko okres przepowiada
Ja wczoraj tak ganiałam w pracy. No nic trzeba czekać. Może w poniedziałek pójdę pierwszy raz w życiu na betę 🙈
 
reklama
U mnie 11 dpo na teście biała biel, już chyba na pewno nic z tego [emoji17] Zylam nadzieja ze rzeczywiście skoro zaszłam raz to zaraz się uda znów zajść, przecież tyle się słyszy takich przypadków, a tu dupa blada.
Dzień dobry.
U mnie 47dc 13 dpo...test negatywny.
@ brak ,piersi bolesne przy dotyku,boli na @ brak .
Zwariowałam :( [emoji1745][emoji2356]
 
Do góry