reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Jeżeli owu była to raczej na pewno gin to zauważy, widać na usg płyn, przynajmniej moj gin mi tak zawsze pokazuje i mówi [emoji16]
Ja wiem że ogólnie monitoring się robi i przed i po owu, ale jestem po antykoncepcji 3 miesiąc i nie sprawdzałam pęcherzyków no i nie wiem czy mam owu, dzisiaj 19 dc i zastanawiam się czy jest sens iść w tym cyklu i gin zobaczy że owu była czy lepiej zacząć od nowego:)
 
reklama
Widać krechę [emoji4] Tak, jeżeli bierzesz duphaston czy luteine czy innego proga to po pozytywnym teście musisz bramie leków kontynuować. Lekarz zdecyduje kiedy należy odstawić.
Czesc dziewczyny. Staramy sie z mezem od 7 miesiecy. W grudniu tamtego roku mialam po raz pierwszy test pozytywny w 27 dc i niestety przyszla @[emoji53] moj ginekolog przeisal mi duphaston ktory boore 1 miesiac od 16 do 25 dc. I kazal odstawic. Ale moje pytanie jest następujące... Dzis jest 24 dc i wydaje mi sie ze test jest slabo pozytywny. Jutro wybieram sie na bete z krwii . Czy to nie jest tak ze duphaston jesli beta bedzie wskazywala na ciaze kontynuuje sie ? Miala ktoras juz ten lek? Pomozecie w interpretacji testu? Nie wiem czy mam zwidy czy to bladzioch???[emoji6]Zobacz załącznik 1070406
 
Mi jak coś gin pokazuje na ekranie to patrze w te cienie i eee? :eek: :eek: Dobra udam, że coś widzę. Potem objaśnia, objaśnia o a tu mamy to prosze bardzo? A ja myśle hmm... to my już tego nie ogladaliśmy?? :-D:-D:-D Wszystko k... szare i szare
 
Skoro jest bladzioch to można zrobić betę, możesz też poczekać do terminu spodziewanej miesiączki, ja bym nie wytrzymała [emoji3526]
Własnie ja jestem niecierpliwus . co miesiac uzbrojona w testy 😆choc wiem ze i tak co ma byc to będzie😅 jednak to silniejsze ode mnie no kurde i moze sie w koncu doczekam i wyczekam.
 
reklama
Do góry