reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Jeszcze mam jedno pytanie, jeśli pójdę na usg na początku cyklu i okaże się że nie mam pęcherzyków to ten cykl będzie stracony czy lekarz jeszcze da jakieś leki na ich wytworzenie?

Idzie się ze 3 dni przed owulacją wtedy widać który pęcherzyk urósł, z którego jajowodu idzie owulacja. Podobno może coś dać na rośnięcie pęcherzyków. Ja osobiście nigdy nie dostawałam, bo rosły i były.
 
Ja dopiero teraz bo musialam ostygnac..
Beta 7, doszlo krwawienie.
Na razie nie wiem czy robię przerwe czy staramy sie dalej.
Może zajme się teraz przez jakis czas soba..
O nieeee 😭 tak mi przykro... Ściskam Cię bardzo bardzo mocno i trzymam kciuki byś szybko się podniosła po tym wszystkim i wyszła z tego jeszcze silniejsza. Odpocznij, przetraw to i wróć do nas szybko...
 
Idzie się ze 3 dni przed owulacją wtedy widać który pęcherzyk urósł, z którego jajowodu idzie owulacja. Podobno może coś dać na rośnięcie pęcherzyków. Ja osobiście nigdy nie dostawałam, bo rosły i były.
Skoro nie wiem czy mam owulację i kiedy mam to jakim cudem mam iść 3 dni przed nią 😂 pokręcone to wszystko 🙈
 
Skoro nie wiem czy mam owulację i kiedy mam to jakim cudem mam iść 3 dni przed nią 😂 pokręcone to wszystko 🙈
Mi zawsze ginekolog kazał przychodzić tak 8-11 dc i sprawdzał czy coś jest ponad 10 mm u mnie nigdy nie było, ale tak to pewnie bym poszła kilka dni później żeby zobaczyć czy rosnie i kiedy mniej więcej bd owulacja, no i później po owulacji żeby zobaczyć czy pęcherzyk pęka
 
U mnie caly dzien dziene bardzo subtelne jakny szczyiamie klocie w prawym jajniku. A dziś dopiero 5 dpo. Nie wiem czy to może być związane z ciąża czy jak [emoji848]
 
Ja dopiero teraz bo musialam ostygnac..
Beta 7, doszlo krwawienie.
Na razie nie wiem czy robię przerwe czy staramy sie dalej.
Może zajme się teraz przez jakis czas soba..
Moi znajomi długo nie mogli utrzymać ciąży albo niestety dziecka przy życiu. Trafili do szpitala w Wawie gdzie lekarz wziął ich w obroty oboje. Dziś mają zdrowego wielkiego syna🙂 może warto udać się do innego specjalisty.
Nie załamuj się może faktycznie organizm musi odsapnąć..tyle się w nim dzieje.
Całym sercem jestem dzisiaj z Tobą i wierze że już nie długo zostaniesz mamą🙌
 
reklama
Do góry