reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja po ostatniej wizycie się tak wściekłam na swoją ginekolozke... Dała mi duphaston i kazała przyjść w marcu, ogólnie to czekala żeby skierować nas do kliniki niepłodności i z głowy. Wg niej wyniki wszystko super gdzie prolaktyna 30 coś tsh z września 3.38...
Dlatego teraz endo, ginekolog i zobaczymy co wyjdzie
A za Ciebie trzymam mocno kciuki, żeby w końcu ktoś się porządnie wziął za Twój problem [emoji110]
Aha rozumiem
, no pewnie w dzisiajszych czasach to nie ma co sie opierac na jednym lekarzu dlatego tez bylam w tej poradni on jescze cos innego mowil, ten to juz wogole, ale najwazniejsze zeby te badajia zrobic , przecież mogl powiedziec mj co mam zrobic. No najwyzej cos zrobie i pojde do innego bo co
 
reklama
Super wynik! Ja miałam 16, a kilka dni później 50 i jest 🤰:)
Kurcze ja dziś ściskam toalete tak mnie głowa boli😖
Wyniki z wczoraj -chyba mocno zawyżone😱
Edit: badanie zrobione w 21dc, 9dpo.
Mam się martwić bardzo wynikami?
 

Załączniki

  • BFC45538-7ABC-4FF0-B352-CF080397F32C.jpeg
    BFC45538-7ABC-4FF0-B352-CF080397F32C.jpeg
    27,2 KB · Wyświetleń: 105
A dajcie spokoj cykl mi sie przedluzal juz nastepny wiec umowilam sie do swojej gin ale jak na zlosc dosc ze mialam grype to jescze @przyszla no ale poszlam, a ona ze no jie dobrze ale napisze mi skierowanie do endokrynologia-ginekologa i to pilne a sobote akurat tam przyjmuje do zeby do niego isc, ale mowie ze moze by mi cos dala zeby nastapny taki nie byl dlugi bo bylam w tej poradni co mowila i mam isc na badajia ale ostatnio pani nie hylo co mialam sie z nia umawiac i sie jie koge dostac, to mowi zeby isc do tego doktora to on napewno mi cos da bo to hormony, to mysle kurde znowu do jakiegos innego a ten co bylam w poradni tez byl endokrynolog, ale sobie mysle niech bedzie pojde zobacze co on powie koze cos przepisze. A pan doktor taki niemily bardzo, mowie mu tak o co chodzi no ze che zajsc w ciaze wkoncu a te cykle i wogole ,a in do mnie no w czym problem i ze badania trzeba najlepiej na oddzial no kowie ze sie jie moge ostatnio dostać kowie no ze tak pani tam chora jest no kurde tk ile mam czekac az ta panj przyjdzie do pracy i zeby maz zrobil no meza umowila, bo on bez tych badan hormonalanycb nic nie moze to jescze mowie ze moze zrobie w labolatorium to co wazniejszy czy jak tk mi tylko powiedzial zeby zrobic progesteron a takto to najlepiej na oddzial isc bo tam mj zrobia wszystko a nie w labo.a jescze mowie ze mam zespol policystycznych jajnikow a on ze po usg to sie tego nie da okreslic i mam cykle w miare i to nie jest pcos i kogo tu sluchac,jak zrobie badajia to dopiero moze ki cos dac bo w razie czego to on nie bedzie odpowiadal.
Do tej lekarki tk juz wiecej nie pojde raz mnie odeslala do poradni a mogla na badajia mnie wziosc do siebie na oddzial teraz do niego i ona mowila cos innego a on cos innego . No kurcze przeciez pojde na te badania jak znowu mi sie przedluzy cykl nie pojde no to ile mozna czekac a on tylko zeby isc i isc no ludzie
Jejjuu mam nadzieje że trafisz na kogoś z sercem niedługo🙏 Moje lekarki są zawsze miłe i dają skierowania na co się da ale też nie czuje od nich tego czegoś. Nie rozumiem natomiast braku zainteresowania totalnie... żenua
 
Prolaktyna faktycznie za wysoka, ale prog super :) To może być owocny cykl :) Robiłaś test?
Dziś 22dc na 27/28dc. Wytrzymam jeszcze tydzień. Wiele objawówciążowych już mam: Mdłości, senność i żyłki na jednej piersi. Też tak macie że jedna jest większa?🤪🤪
Pierońsko się boje że sobie je uroiłam🤪🤣
Nawet było plamienie w 20dc.
Oby to była ciąża🙏🙏🙏🙏 bo już dość mam ciągłych wizyt u endo i gino
 
Kochana ja niestety miałam to samo, gdy miałam 17 lat ginekolog na NFZ stwiedzila że mam pcos, miałam bardzo długie cykle, później zaczęły lecieć włosy, wychodzić pryszcze i owłosienie w miejscach typowych dla facetów, utylam to zwaliłam na tarczyce, później każdy kolejny ginekolog u którego byłam a było ich 5 wykluczyl pcos, więc przez jakieś 10 lat zylam nieświadomie. Dopiero gdy poszłam do polecanego lekarza od niepłodności on stwiedzil że to na pewno pcos... I jak tu wierzyć lekarzom, jak im ufać. Wcale Ci się nie dziwię ze masz dość, ale co same możemy, komuś musimy zaufać [emoji53]
A dajcie spokoj cykl mi sie przedluzal juz nastepny wiec umowilam sie do swojej gin ale jak na zlosc dosc ze mialam grype to jescze @przyszla no ale poszlam, a ona ze no jie dobrze ale napisze mi skierowanie do endokrynologia-ginekologa i to pilne a sobote akurat tam przyjmuje do zeby do niego isc, ale mowie ze moze by mi cos dala zeby nastapny taki nie byl dlugi bo bylam w tej poradni co mowila i mam isc na badajia ale ostatnio pani nie hylo co mialam sie z nia umawiac i sie jie koge dostac, to mowi zeby isc do tego doktora to on napewno mi cos da bo to hormony, to mysle kurde znowu do jakiegos innego a ten co bylam w poradni tez byl endokrynolog, ale sobie mysle niech bedzie pojde zobacze co on powie koze cos przepisze. A pan doktor taki niemily bardzo, mowie mu tak o co chodzi no ze che zajsc w ciaze wkoncu a te cykle i wogole ,a in do mnie no w czym problem i ze badania trzeba najlepiej na oddzial no kowie ze sie jie moge ostatnio dostać kowie no ze tak pani tam chora jest no kurde tk ile mam czekac az ta panj przyjdzie do pracy i zeby maz zrobil no meza umowila, bo on bez tych badan hormonalanycb nic nie moze to jescze mowie ze moze zrobie w labolatorium to co wazniejszy czy jak tk mi tylko powiedzial zeby zrobic progesteron a takto to najlepiej na oddzial isc bo tam mj zrobia wszystko a nie w labo.a jescze mowie ze mam zespol policystycznych jajnikow a on ze po usg to sie tego nie da okreslic i mam cykle w miare i to nie jest pcos i kogo tu sluchac,jak zrobie badajia to dopiero moze ki cos dac bo w razie czego to on nie bedzie odpowiadal.
Do tej lekarki tk juz wiecej nie pojde raz mnie odeslala do poradni a mogla na badajia mnie wziosc do siebie na oddzial teraz do niego i ona mowila cos innego a on cos innego . No kurcze przeciez pojde na te badania jak znowu mi sie przedluzy cykl nie pojde no to ile mozna czekac a on tylko zeby isc i isc no ludzie
 
Dokładnie, ja przez jakiś czas wydawałam miesięcznie po kilka stówek i robiłam badania na własną rękę, sama się diagnozowalam...
Eh... Trudno znaleźć teraz kogoś kto naprawdę się Tobą zainteresuje.
Kochana ja praktycznie wszystkie badania robiłam prywatnie większość wyczytałam z forum co jakie należy zrobić.
W czwartek mam endokrynologa, od razu zaznaczyłam, że chęć zajścia w ciążę...
Chyba musisz trochę wziąć sprawy w swoje ręce.
 
reklama
Do góry