reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja mam wynik prog 13 a teraz sprawdziłam że w grudniu miałam 0.3... Więc jest różnica a prolaktyna w tym miesiącu 21 a w tamtym podwyższona
Kurcze ja dziś ściskam toalete tak mnie głowa boli[emoji37]
Wyniki z wczoraj -chyba mocno zawyżone[emoji33]
Edit: badanie zrobione w 21dc, 9dpo.
Mam się martwić bardzo wynikami?
 
reklama
Brałaś jakieś leki na to? Wybacz jeśli już o tym pisałaś[emoji51]
Ostatnio miałam progesteron:13 skoczył mi
Duphaston ale teraz nie wzięłam odrazu rano żeby nie sfałszowac wyniku a na prolaktynę czekam na endo jak mam stresy to prolaktyna w górę jak w miarę stabilnie to w normie ale za wysoko...
 
Słuchajcie co mi się przytrafiło dzisiaj w pracy.
Zwierzyłam się koleżance, że miałam cień drugiej kreski na teście. Generalnie to poza pracą mamy ze sobą kontakt i mówimy sobie o wszystkim.
Dzisiaj poszła powiedzieć szefowi, że jestem w ciąży! Bez mojej zgody i wiedzy. Dramat.
Szef nie chciał ze mną rozmawiać, bo dlaczego on nie dowiedział się jako pierwszy tylko koleżanka z pracy?
Rozpłakałam się z bezsilności. Jak mogła tak postąpić :(
 
Słuchajcie co mi się przytrafiło dzisiaj w pracy.
Zwierzyłam się koleżance, że miałam cień drugiej kreski na teście. Generalnie to poza pracą mamy ze sobą kontakt i mówimy sobie o wszystkim.
Dzisiaj poszła powiedzieć szefowi, że jestem w ciąży! Bez mojej zgody i wiedzy. Dramat.
Szef nie chciał ze mną rozmawiać, bo dlaczego on nie dowiedział się jako pierwszy tylko koleżanka z pracy?
Rozpłakałam się z bezsilności. Jak mogła tak postąpić :(
To uprzejma "kolezanka" :(
 
Słuchajcie co mi się przytrafiło dzisiaj w pracy.
Zwierzyłam się koleżance, że miałam cień drugiej kreski na teście. Generalnie to poza pracą mamy ze sobą kontakt i mówimy sobie o wszystkim.
Dzisiaj poszła powiedzieć szefowi, że jestem w ciąży! Bez mojej zgody i wiedzy. Dramat.
Szef nie chciał ze mną rozmawiać, bo dlaczego on nie dowiedział się jako pierwszy tylko koleżanka z pracy?
Rozpłakałam się z bezsilności. Jak mogła tak postąpić :(
Troche słabo. Nie powinna tak robic
 
Ale małpa [emoji34]
Słuchajcie co mi się przytrafiło dzisiaj w pracy.
Zwierzyłam się koleżance, że miałam cień drugiej kreski na teście. Generalnie to poza pracą mamy ze sobą kontakt i mówimy sobie o wszystkim.
Dzisiaj poszła powiedzieć szefowi, że jestem w ciąży! Bez mojej zgody i wiedzy. Dramat.
Szef nie chciał ze mną rozmawiać, bo dlaczego on nie dowiedział się jako pierwszy tylko koleżanka z pracy?
Rozpłakałam się z bezsilności. Jak mogła tak postąpić :(
 
reklama
Jeeeezu nie wierzę...ludzie są naprawdę podli.. U mnie znowu nawet kierownik się pytał czy długo jeszcze będę chodzić, brygadzista mnie namawia na dziecko bo sami się 6 lat starali. Ogólnie jak ktoś mi się teraz pyta to mowie, ze mam nadzieję, że niedługo. Umowę mam Na czas nieokreślony
 
Do góry