reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja mówię 'jak Bóg da' i zmieniam temat [emoji23]
Jeeeezu nie wierzę...ludzie są naprawdę podli.. U mnie znowu nawet kierownik się pytał czy długo jeszcze będę chodzić, brygadzista mnie namawia na dziecko bo sami się 6 lat starali. Ogólnie jak ktoś mi się teraz pyta to mowie, ze mam nadzieję, że niedługo. Umowę mam Na czas nieokreślony
 
reklama
Słuchajcie co mi się przytrafiło dzisiaj w pracy.
Zwierzyłam się koleżance, że miałam cień drugiej kreski na teście. Generalnie to poza pracą mamy ze sobą kontakt i mówimy sobie o wszystkim.
Dzisiaj poszła powiedzieć szefowi, że jestem w ciąży! Bez mojej zgody i wiedzy. Dramat.
Szef nie chciał ze mną rozmawiać, bo dlaczego on nie dowiedział się jako pierwszy tylko koleżanka z pracy?
Rozpłakałam się z bezsilności. Jak mogła tak postąpić :(
Boże chroń od takich pseudo koleżanek 🤦🏻‍♀️
 
Ja po ostatniej wizycie się tak wściekłam na swoją ginekolozke... Dała mi duphaston i kazała przyjść w marcu, ogólnie to czekala żeby skierować nas do kliniki niepłodności i z głowy. Wg niej wyniki wszystko super gdzie prolaktyna 30 coś tsh z września 3.38...
Dlatego teraz endo, ginekolog i zobaczymy co wyjdzie
A za Ciebie trzymam mocno kciuki, żeby w końcu ktoś się porządnie wziął za Twój problem [emoji110]
A no wlasnie zajim cos ci dac i sie zajac to najlepiej wyslac do kliniki nieplodnosci tam dadza ci skierowanie i umawiaj sie czekaj masakra, najlepiej jakbys przyszla tylko na kontrole czy cos zeby za duzo nie musiala robic i jescze kase wziasc. A najgorsze jescze to isc do innego i wszystko znowu opowiadac mowic masakra.
Ja za ciebie rowniez trzymam kciuki zeby wszystko wyszlo dobrze.😚
 
Jejjuu mam nadzieje że trafisz na kogoś z sercem niedługo🙏 Moje lekarki są zawsze miłe i dają skierowania na co się da ale też nie czuje od nich tego czegoś. Nie rozumiem natomiast braku zainteresowania totalnie... żenua
Dziekuje ci bardzo no bede probowac gdzies indziej no co zrobic nie moge sie poddac, musze sprobowac isc jescze na te badania jak nie to moze zrobie jakies prywatnie i juz. Powiem ci ze tak czaski kile i wogole a tu tylko zeby cie odeslacni miec spokoj moja gin tez mila rozgadana wogole sie jie czulam jak pacjentka po imieniu walila ale nie chce pomoc bo to sie czuje z czym konktretnym poszlam a ona odeslala do innego i tyle.
 
No
Jestem strasznie wściekła i nie mam pojęcia jak się zachować w tej sytuacji:(
Ona mówi, że to dla mojego dobra! Kpi sobie chyba ze mnie.
No sorki kolezanka sie znalazla moze cie wygrysc chciala i tyle, kolezanka sie tak nie zachowuje tym bardziej ze nie powiedziałas ze napewno jestes i nie prosilas zeby do szefa latala.
 
Duphaston ale teraz nie wzięłam odrazu rano żeby nie sfałszowac wyniku a na prolaktynę czekam na endo jak mam stresy to prolaktyna w górę jak w miarę stabilnie to w normie ale za wysoko...
A duphsaston to na co ci przepisala?
Bo moja dzisiaj to powiedziala ze powinsien mi dac wlasnie duphastop na uregulowanie ale on powiedzial ze nie bedzie faszerowal jak jest niepotrzebne
 
No
No sorki kolezanka sie znalazla moze cie wygrysc chciala i tyle, kolezanka sie tak nie zachowuje tym bardziej ze nie powiedziałas ze napewno jestes i nie prosilas zeby do szefa latala.
To samo mówiłam szefowi, że nie mam pewności i że nie ma o czym mówić w ogóle. Ale dowiedziałam się, że on teraz nie wie co ma ze mną zrobić. Ona mnie przeprasza i mówi, że chciała dobrze. Dla mnie to jest paskudne zachowanie. Jeśli się okaże, że jestem w ciąży, to będzie mi głupio przez tą sytuację.
 
To samo mówiłam szefowi, że nie mam pewności i że nie ma o czym mówić w ogóle. Ale dowiedziałam się, że on teraz nie wie co ma ze mną zrobić. Ona mnie przeprasza i mówi, że chciała dobrze. Dla mnie to jest paskudne zachowanie. Jeśli się okaże, że jestem w ciąży, to będzie mi głupio przez tą sytuację.

Bardzo się źle zachowała uważałabym na nią bo moim zdaniem zachowanie mocno wredne.
 
reklama
To samo mówiłam szefowi, że nie mam pewności i że nie ma o czym mówić w ogóle. Ale dowiedziałam się, że on teraz nie wie co ma ze mną zrobić. Ona mnie przeprasza i mówi, że chciała dobrze. Dla mnie to jest paskudne zachowanie. Jeśli się okaże, że jestem w ciąży, to będzie mi głupio przez tą sytuację.
No pewnie i tlumacz sie pozniej, a jak nie to tez pozniej glupio bo juz bedzie na ciebie patrzyl czy casami nie jestes
 
Do góry