reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
U mnie beta dzisiaj 25 - lekarz kazal mi wczoraj powtorzyc. Przyrost slaby.
Ale dzwonil ze rozne juz wyniki widzial i mam powtórzyć w poniedzialek..
Nieciekawie znowu...
 
Moze na @ a może na ciążę? Nie wiadomo 😉 w pierwszej ciąży byłam pewna na 100%, że dostanę okres bo bolało wszystko identycznie więc się nie ma co sugerować 😃 jutro rano powtórz na spokojnie. I nie martw się na zapas bo naprawdę ciężko jest odróżnić objawy @ od ciąży. Ja bym sobie wtedy rękę dała odciąc, że nie jestem. I bym teraz kurde nie miala ręki 😂😂😂
Może ta kreska na teście to oszustwo i nie chce sie rozczarować:(
 
reklama
Kobiety, pomocy! Dziś 35 dzień cyklu (!) okres spóźnia mi się 3 dni. Rano robiłam test ciążowy - biały jak śnieg. Owulację miałam 3 stycznia, więc teoretycznie test powinien już coś pokazać. Jeżeli chodzi o objawy to sporadycznie w ciągu dnia kłuje mnie lewy jajnik, ból w podbrzuszu też pojawia się od czasu do czasu niekiedy przypominają na @, latam tez co chwila siku ;) . Cały czas mam obfity biały śluz, mam straszne wahania nastrojów, piersi nie bolą mdłości również nie mam. Nie wiem co myśleć, generalnie stwierdziłam, że jeżeli okres nie pojawi się do poniedziałku to idę na betę ;)
 
Do góry