reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, czy testowanie 11 dni po owulacji ma sens? Jeśli tak, to testuje 25ego 🙈

Oby szybko zlecialo ;) ja to juz nie wiem co mam myslec. Wczoraj zdychalam na prawy jajnik, dzis mi pulsuje lewy i srodek. Ja zwariuje do tego czasu. Dobrze ze ferie sie zaczely to moze troche odciagnie mnie to od myslenia. Jeszcze wieczorem ostatni test owulacyjny zrobie. Meza juz nie zaciagne dzis bo po wczorajszych przytualnkach kolano mi sie odzywac zaczelo znowu ale Boze dopomoz zeby sie udalo. W poniedzialek do gina. Tylko nie wiem do ktorego isc bo mam umowionych dwoch :D
 
Emenemsy dzisiaj wyniki też beda tak późno?:) A planujesz jeszcze raz zrobić bete, czy kończysz na dwóch? Bo ja się zastanawiam czy jeszcze jutro dla pewności nie podjechać 😋
Jak na razie jeszcze nie ma, więc pewnie będzie podobnie jak w środę. Masakra z tym czekaniem, nie wiedzą że człowiek siedzi jak ja szpilkach czy cooooo :D Nie planowałam robić kolejnej, chyba że dzisiejszy wynik da mocno do myślenia...
 
reklama
Do góry