reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
U mnie trzeba będzie obniżyć prolaktynę, w poniedziałek powtórzę tsh.
A jeszcze jak jechaliśmy do labo to on się stresował ja też bo przecież to pali fajki a tu takie wyniki

Ale może kupić mu jakiś zestaw witamin?
ja mysle ze zen szen mozesz mu parzyc albo w tabletkach dawac, podobno dobrze wplywa i na potencje i na jakosc plemnikow. na pewno witaminy nie zaszkodza... no, z tsh to pilnuj tego, bo ja w poprzedniej ciazy mialam niezbadana niedoczynnosc i pan endokrynolog i pani ginekolog powiedzieli mi, ze to prawdopodobna przyczyna poronienia w 5 tygodniu. tarczyca nie pozwolila rozwinac sie zarodkowi. takze to jest bardzo wazne. z prolaktyna to sama nie wiem jak to jest, mialam badana i jeden dzien wynik 46, na drugi 12. roznica taka, ze pani doktor powiedziala, ze mam nie jesc kolacji, badz cos bardzo lekkiego i wiem, ze chmiel w piwie tez ja bardzo podnosi.
 
ja mysle ze zen szen mozesz mu parzyc albo w tabletkach dawac, podobno dobrze wplywa i na potencje i na jakosc plemnikow. na pewno witaminy nie zaszkodza... no, z tsh to pilnuj tego, bo ja w poprzedniej ciazy mialam niezbadana niedoczynnosc i pan endokrynolog i pani ginekolog powiedzieli mi, ze to prawdopodobna przyczyna poronienia w 5 tygodniu. tarczyca nie pozwolila rozwinac sie zarodkowi. takze to jest bardzo wazne. z prolaktyna to sama nie wiem jak to jest, mialam badana i jeden dzien wynik 46, na drugi 12. roznica taka, ze pani doktor powiedziala, ze mam nie jesc kolacji, badz cos bardzo lekkiego i wiem, ze chmiel w piwie tez ja bardzo podnosi.
U mnie ta prolaktyna też tak sobie skacze, liczę teraz na czwartek bo mam endo, znowu zaczęłam nabierać nadziei, że wszystko będzie dobrze :)
 
Na zdjęciu testy do 19dc. Drugie zdjęcie 20dc. Może nagle się pojawiać [emoji846]Zobacz załącznik 1069411Zobacz załącznik 1069412

A widzisz, to będę robić codziennie bez przerwy żeby nie przegapić 🙈

U mnie trzeba będzie obniżyć prolaktynę, w poniedziałek powtórzę tsh.
A jeszcze jak jechaliśmy do labo to on się stresował ja też bo przecież to pali fajki a tu takie wyniki

Ale może kupić mu jakiś zestaw witamin?

To pocieszające bo mój też pali fajki 🙈

Mi zawsze stopniowo a w tym miesiącu biel i nagle pozytyw

Będę zatem robić codziennie żeby nie przegapić 😀
 
Hej kobiety dzis robilam nie z rannego moczu tylko ok. 12:00 moją @ spóźnia się 11 dni w przybliżeniu jest tam druga kreska czy tylko ja ją widzę?🙈
 

Załączniki

  • 20200117_142306.jpg
    20200117_142306.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 171
reklama
Do góry