reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, podczytuje was regularnie, na razie się nie odzywam bo u mnie dopiero 5dpo, wiec czekam na bardziej ekscytujący czas:)

mam trochę inny problem jak zwykle z facetem🙄 dzisiaj poszliśmy z mężem na badanie nasienia, oczywiście cała drogę wielce obrażony, po badaniu strzelił mega focha ze chce mu udowodnić ze jego córka nie jest jego dzieckiem( z poprzedniego związku), ze okaże się ze jest bezpłodny i nasze małżeństwo się rozpadnie, ze go upokorzyłam itp🙄 miała któraś z was tez takie jazdy? Jak mu racjonalnie wytłumaczyć ze chodzi o to żeby nam się udało?
Wytłumacz mu że to że kiedyś tam miał super plemniki nie oznacza że w tym momencie też tak jest . Że dobrze to sprawdzić bo czesem zwykła zmiana gaci na luźniejsze wystarczy :)
 
Trzymam kciuki!!!!!
Dziekuje kochana :*

Mam nadzieje ze sie uda :) mam ogromna nadzieje :) bo jak wroce do pracy to juz bedzie po ptokach.... wroci stres, nerwy, wku**ienie wieczne i tyle z tego bedzie. Jeszcze 24.01 ortopeda mnie czeka i zobaczymy czy mnie wysle juz do pracy czy jeszcze posiedze w domu, bo jest raz lepiej raz gorzej... ale przynajmniej popracowac moglismy bez stresu ;) chociaz wczoraj to juz na noge nie moglam znow stanac... ajjj...
 
Wytłumacz mu że to że kiedyś tam miał super plemniki nie oznacza że w tym momencie też tak jest . Że dobrze to sprawdzić bo czesem zwykła zmiana gaci na luźniejsze wystarczy :)

Dokladnie. A druga sprawa ze to dla jego dobra i ze troszczysz sie o niego :) (a pozniej proponuje pizze/kebaba na poprawienie mu nastroju, u mnie dziala lepiej niz czekolada :p )
 
Powiedz, że wierzysz w jego płodność, ale czasem jakośc nasienia z jakiegoś powodu choćby tryb zycis mogła się obniżyć i trzeba przyjmować suplementy.
Dziewczyny, podczytuje was regularnie, na razie się nie odzywam bo u mnie dopiero 5dpo, wiec czekam na bardziej ekscytujący czas:)

mam trochę inny problem jak zwykle z facetem[emoji849] dzisiaj poszliśmy z mężem na badanie nasienia, oczywiście cała drogę wielce obrażony, po badaniu strzelił mega focha ze chce mu udowodnić ze jego córka nie jest jego dzieckiem( z poprzedniego związku), ze okaże się ze jest bezpłodny i nasze małżeństwo się rozpadnie, ze go upokorzyłam itp[emoji849] miała któraś z was tez takie jazdy? Jak mu racjonalnie wytłumaczyć ze chodzi o to żeby nam się udało?
 
20200117_095658.jpg


Zglupialam 🤣 albo ja cos zle robie albo tu cos nie pyklo.... :D

Chyba trzeba zrobic wynimi w przyszlym tygodniu....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki dziewczyny:*
Z facetami gorzej niż babami...
na razie jest tak sfochowany ze żadne argumenty nie trafiają, poczekam na wyniki i jak zobaczy ze nie jest bezpłodny ( ew kilka parametrów będzie do poprawy) to się uspokoi.
Ile czekaliście na wyniki nasienia? Pani ma recepcji mówiła ze od 1-7 dni, tyle czekaliście ?
 
Do góry