reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Za wiele nie powiedzial ale wiadomo co mógł powiedzieć na takim etapie.
Krwawienie moglo byc implantacyjne lub po prostu tak sie zdaza na poczatku ciazy.
Nie ma zadnych polipow itp itd.
Macica pogrubiona, wyglada na 4 tydzień ciąży czyli zgadza sie z moim cyklem.
Za 2 tygodnie usg. Jesli do dwóch tygodni nie będzie krwawienia to juz z gorki
Bardzo się cieszę, że jest ok 🙂 zdrówka i odpoczywaj ❤️
 
reklama
Bałam się i nie zrobiłam:(
Kłuje mnie od wczoraj lewy jajnik i boję się że to na @
Moze na @ a może na ciążę? Nie wiadomo 😉 w pierwszej ciąży byłam pewna na 100%, że dostanę okres bo bolało wszystko identycznie więc się nie ma co sugerować 😃 jutro rano powtórz na spokojnie. I nie martw się na zapas bo naprawdę ciężko jest odróżnić objawy @ od ciąży. Ja bym sobie wtedy rękę dała odciąc, że nie jestem. I bym teraz kurde nie miala ręki 😂😂😂
 
Jak wczoraj wieczorny test owu byl mniej pozytywny niż poranny ( godzina 10-11) to juz dzis pewnie nie bedzie pozytywny , co ?
Umieralnie skonczylam wieczorem, mąż mnie wytargał z domu po lampe do kibelka( na szczescie pozniej wynagrodzil mi moje cieprienia zwiazane z łazeniem po markecie budowlanym ) . Chociaz teraz bedzie cos na zdjeciach widac :) teraz pol roku zanim zamontuje :D

Jak dzis znow zobacze pozytywny owu to sie chyba ze smiechu jeszcze raz posikam :D ale najpierw trzeba przetrawic sniadanie :)

Jak zajde w poniedzialek do gina to mu chyba przypomne ze sie staramy i ze jestem po owu i wgl. To moze łagodniej podejdzie do sprawy.
 
Moze na @ a może na ciążę? Nie wiadomo 😉 w pierwszej ciąży byłam pewna na 100%, że dostanę okres bo bolało wszystko identycznie więc się nie ma co sugerować 😃 jutro rano powtórz na spokojnie. I nie martw się na zapas bo naprawdę ciężko jest odróżnić objawy @ od ciąży. Ja bym sobie wtedy rękę dała odciąc, że nie jestem. I bym teraz kurde nie miala ręki 😂😂😂
Haha miałam dokładnie tak samo ! Plus cały dzień przed testem przepłakałam że nadchodzi wredna małpa 🙈
 
Haha miałam dokładnie tak samo ! Plus cały dzień przed testem przepłakałam że nadchodzi wredna małpa 🙈
Hahh nooo u nas to była wtedy wpadka, ja zaczęłam dopiero co super pracę i bardzo nie chciałam byc w ciąży na tamten moment. Spokojnie czekałam na okres bo czułam że będzie już niebawem. Nawet testu robić nie chciałam bo czułam "już za chwilę dostanę" a jeeeb dwie tłuste krechy.
 
reklama
Do góry