reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ej laski pomzcie! Pisałam że bede miala dzisiaj testy [emoji23][emoji23][emoji23] I przyszły. Oczywiście zrobiłam dzisiaj sobie tak na próbę by zobaczyć jak to działa. Dziś 10dc dopiero A na teście już pojawił się bladzioch[emoji16] Jak mam interpretować ten wynik? Jak Jet wtedy kiedy kreska jest najbardziej wyraźna czy jak? Głupia baba, kupiła i nie wie jak używać [emoji16][emoji23][emoji23]
Bledzioch to wynik negatywny. Jesteś pewnie przed owu. Kreska testowa musi być równie mocna lub nawet mocniejszą nic kontrolna:).
Rób codziennie o tej samej porze i szybko sama zobaczysz różnice :)
 
Ok ok. Właśnie to chciałam wiedzieć [emoji4] Nie no ja myślę że do jak to jeszcze z tydzień Ale ciekawość dziś wzięła górę [emoji23][emoji23] To czyli jak jest kreska mega mocna nawet mocniejsza od kontrolnej to wtedy jak będzie po.jakims czasie czy jak?
Sorki że tak pytam Ale nie robiłam tego nigdy [emoji16]
Bledzioch to wynik negatywny. Jesteś pewnie przed owu. Kreska testowa musi być równie mocna lub nawet mocniejszą nic kontrolna:).
Rób codziennie o tej samej porze i szybko sama zobaczysz różnice :)
 
Bledzioch to wynik negatywny. Jesteś pewnie przed owu. Kreska testowa musi być równie mocna lub nawet mocniejszą nic kontrolna:).
Rób codziennie o tej samej porze i szybko sama zobaczysz różnice :)
Moje wyglądają tak. Głupota bo zabrakło mi pasków i zaczęłam robić z innej firmy. Sama nie wiem jak to interpretować. Wygląda jakby owu była 5ego ale co z dzisiejszym ? Dzisiaj 17dc..
 

Załączniki

  • IMG_20200110_220609.jpg
    IMG_20200110_220609.jpg
    716,8 KB · Wyświetleń: 86
Ok ok. Właśnie to chciałam wiedzieć [emoji4] Nie no ja myślę że do jak to jeszcze z tydzień Ale ciekawość dziś wzięła górę [emoji23][emoji23] To czyli jak jest kreska mega mocna nawet mocniejsza od kontrolnej to wtedy jak będzie po.jakims czasie czy jak?
Sorki że tak pytam Ale nie robiłam tego nigdy [emoji16]
Od momentu kreski 24-36h do uwolnienia komórki jajowej. Więc na pewno warto się przytulać w dzień testu i na kolejny dzień :)
 
Ej laski pomzcie! Pisałam że bede miala dzisiaj testy [emoji23][emoji23][emoji23] I przyszły. Oczywiście zrobiłam dzisiaj sobie tak na próbę by zobaczyć jak to działa. Dziś 10dc dopiero A na teście już pojawił się bladzioch[emoji16] Jak mam interpretować ten wynik? Jak Jet wtedy kiedy kreska jest najbardziej wyraźna czy jak? Głupia baba, kupiła i nie wie jak używać [emoji16][emoji23][emoji23]
Tak to mniej więcej wygląda. Ostatni to pozytywny. Czyli w ciągu 12-36 godzin będzie owu. A przynajmniej tak na opakowaniu piszą [emoji6]
IMG_20190925_122047.jpeg
 
reklama
Do góry