reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
U mnie 11dc, nie wiem kiedy będzie owulacja, bo moje cykle sa nieregularne, w poniedzialek idę na monitoring, zobaczymy czy rosnie jakis pecherzyk, mam nadzieję...dzialamy od dzisiaj i jestem dobrej mysli
Ja mam dzis 12 dc takze idziemy podobnie ;) wczoraj na wizycie pecherzyk 15 mm.. ja nie wiem co sie dzieje, ze co miesiac sa pecherzyki i nic :(
 
Wiecie co ? Normalnie az mi sie plakac zechcialo :) ahh te hormony i mozg.... dzis przerwa a mi sie tak chceee. Ahh... trzeba zacisnac posladki i sobie drineczka strzelic :) Niby przed owu cera sie poprawia. U mnie na odwrot. Tak mi ryjek wyawalilo ze szok ! Dobrze ze jestescie :) przynajmniej jest sie komu wygadac :) stary to by na mnie sis glupio patrzyl a przyjaciolka daleko i tez nis wiadomo czy nie w ciazy. Ale uparciuch nie chce sprawdzic a prawie 2 tyg po terminie @, no chhba ze mi nie mowi zeby mnie nie zdołowac . A ja sie bardziej denerwuje niz ona. Jeszcze ją blizna po cc dzis ciagnie. Zeby to nie bylo 330 km to bym sama ją za wlosy zaciagnela do gina....
Z cerą przed owu mam tak samo :) Kiedyś jak byłam nastolatką wywalało mnie na twarzy przed @, teraz jak jestem dorosła wywala mnie na owu 😂
 
reklama
Ej laski pomzcie! Pisałam że bede miala dzisiaj testy [emoji23][emoji23][emoji23] I przyszły. Oczywiście zrobiłam dzisiaj sobie tak na próbę by zobaczyć jak to działa. Dziś 10dc dopiero A na teście już pojawił się bladzioch[emoji16] Jak mam interpretować ten wynik? Jak Jet wtedy kiedy kreska jest najbardziej wyraźna czy jak? Głupia baba, kupiła i nie wie jak używać [emoji16][emoji23][emoji23]
 
Do góry