reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej dziewczyny;) u mnie 9 cykl starań;) I w tym miesiącu były nawet 2 pęcherzyki;) aleee od owulacji cały czas bolą jajniki...boję się zrobić test...czuje że dostanę okres...A mimo to nam nadzieję...też tak macie? Jeju coraz częściej myśli czemu się nie udaje ..Ja mam niskie Ani A Mąż słaba morfologia.. Ale pęcherzyki saaaa!! Eh ps.lubie to forum za pozytywne wsparcie ! Musi Nam się udać no musi
 
reklama
Hej dziewczyny;) u mnie 9 cykl starań;) I w tym miesiącu były nawet 2 pęcherzyki;) aleee od owulacji cały czas bolą jajniki...boję się zrobić test...czuje że dostanę okres...A mimo to nam nadzieję...też tak macie? Jeju coraz częściej myśli czemu się nie udaje ..Ja mam niskie Ani A Mąż słaba morfologia.. Ale pęcherzyki saaaa!! Eh ps.lubie to forum za pozytywne wsparcie ! Musi Nam się udać no musi
A kiedy ma przyjść @? Życzę oczywiście aby nie przyszła wredota 😘
 
A wiesz Kochana że nie wiem ..Jakoś na dniach pewnie..wiecie co zrobiłam że nie myśleć? Nie połączyłam kiedy okres :D ja mam takie objawy że zawsze po nich wiem ..od połowy cyklu mam taki wodnisty sluz ..ktory potem sie zmienia na lepki..i dzis sie dziad zmienil :(
 
To jedziemy na tym samym wózku, tylko ja jestem dziś w 3 dc, a tabletki brałam trzy miesiące ;) No i co ma być to będzie.. do tej pory każdy nasz cykl był udany, chociaż szczęście nie trwało długo, więc zobaczymy jak tym razem ;)
Trzymam kciuki! A umiesz rozpoznać owulacje tuż po braniu tabletek? No ja totalnie nie 🙈
 
@Agaciakk hej, odstawiłam antykoncepcję po 12 latach, zaczynamy trzeci cykl starań, pierwszy był bezowulacyjny, 30 dni, drugi okres dostałam po 36 dniach i nie wstrzeliliśmy się w dni owu, podejrzewam że mogłam już ją mieć bo pojawił się śluz którego w pierwszym miesiącu nie było. Zaraz po odstawieniu nie liczyłabym na zajście chociaż wszystko możliwe. Warto może wybrać się na usg żeby w ogóle sprawdzić czy masz owu :)
Właśnie póki co mamy podejście, ze wszystko jest możliwe :) ale nie wiem tez czy lepiej celować w owulacje czy po prostu kochać się co dwa dni :) trzymam kciuki!
 
Hej. Mnie w nocy obudził ból lewego jajnika i takie dziwne uczucie drapania po środku podbrzusza[emoji25][emoji849] teraz boli mnie głowa i piersi są jakby z kamienia [emoji43]
 
Czesc dziewczyny,
Tez nie wytrzymalam i zrobilam dzisiaj test w 24 dc z 28/29... i co zobaczylam??? Biel ktora az razi :D
Ehhhh moja naiwnosc jest bezgraniczna... powtorze moze w poniedzialek lub wtorek...
Pozdrawiam :*
 
Ja sie rozkrecam wiec to prawie na 100% @ :( tylko teraz jak liczyc cykl...od wczorajszego prawie nic czy od dzis....
 
reklama
Do góry