reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja dzisiaj 14 DC. Cykle mam 32 dni zazwyczaj. Z partnerem będziemy widzieć się dopiero we wtorek. Mam nadzieję że nie przegapimy odpowiedniego momentu😁 jestem też trochę przeziębiona... Oby chorobsko nie przesunęło mi owulacji 🤪
 
reklama
Cześć wszystkim :) dzis 23dc (cykle 28 dniowe) zrobiłam rano test, nie wytrzymałam i oczywiście negatyw... Wiem, że za wcześnie ale ciągle myślę tylko o tym. Test miałam o czułości 10, myślicie że powinien już coś pokazać jeśli bym była w ciąży? Owulacja była 27. 12 (czułam jak zwykle) a od owulacji co jakiś czas pobolewa mnie jajnik, jestem zmęczona a jednocześnie nie moge spać. Piersi też pobolewaja od owulacji a zawsze na 2-3 dni przed okresem. Sama nie wiem co myśleć, staram się być cierpliwa ale to nie jest łatwe... Tym bardziej że widziałam dziewczyny które tym testem miały już 2 kreski na podobnym poziomie cyklu. Choć nie ma się co sugerować bo przecież każda z nas jest inna i nie wiadomo kiedy doszło do zagniezdzenia (o ile doszło w ogóle). Ahhh musiałam się wygadac bo na żywo nikomu nie moge.
U mnie podobnie, 22 dc, cykle 29dniowe. Owulacja też była 27.12 i też pobolwewaja mnie piersi od samej owulacji co się nigdy nie zdarzyło, z reguły parę dni przed okresem. Ale się nie nastawiam bo odkąd się staramy to co miesiąc wydaje mi się że coś jest inaczej, jakieś objawy których nie miałam do tej pory przed okresem, więc cierpliwie czekam do dnia miesiączki :) daj znać jak się sprawy potoczą :) trzymam kciuki za Ciebie :) i doskonale wiem jak to jest nie mieć komu się wygadac ;) może było by komu ale nikt tak nie zrozumie jak ktoś w takiej samej sytuacji :)
 
U mnie podobnie, 22 dc, cykle 29dniowe. Owulacja też była 27.12 i też pobolwewaja mnie piersi od samej owulacji co się nigdy nie zdarzyło, z reguły parę dni przed okresem. Ale się nie nastawiam bo odkąd się staramy to co miesiąc wydaje mi się że coś jest inaczej, jakieś objawy których nie miałam do tej pory przed okresem, więc cierpliwie czekam do dnia miesiączki :) daj znać jak się sprawy potoczą :) trzymam kciuki za Ciebie :) i doskonale wiem jak to jest nie mieć komu się wygadac ;) może było by komu ale nikt tak nie zrozumie jak ktoś w takiej samej sytuacji :)
Dokładnie! A jeszcze wyjdę na wariatke która wmawia sobie objawy 🙄 choć troszkę tak jest... Też będę trzymac kciuki za Ciebie i na pewno się uda! Pewnie za 2-3 zrobię nowy test i zobaczymy
 
U mnie 37dc, na Pink teście blady bladzioch, ale mu nie wierze. Już kilka razy Pink test pokazał mi kreske a w ciąży nie byłam na pewno. Mąż mi kupił tego oszukańca [emoji51][emoji51][emoji51]
 
reklama
Do góry