reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Nam się udało zajść w drugą ciążę właśnie w 1 cyklu po odstawieniu tabletek, które brałam wtedy 2 lata ;) Syn jeden, zdrowy, donoszony - wszystko w porządku :)
Powodzenia :)
Cudowna wiadomość 😍 a staraliście się wlsnie na zasadzie: co dwa dni, czy totalny spontan? Bo owulacji nie da się wyliczyć tak idealnie w pierwszym cyklu... 💁
 
reklama
Byłam tam nawizycie w drugiej ciąży i trafiłam na dr Hrobaczewska. Mila ale dopiero na specjslizacji, a pytałam o lekarza z doświadczeniem. Chodź mój błąd - chciałam szybko termin bo u dr do której chciałam iść pierwszy termin miała dopiero po 8tc. Tydzień wcześniej byłam już trzeci raz u tej w H i było ok a tydzień później serce już nie biło.

Byłam u dr Szczudlika ale jakoś mu nie ufam. Chodź wydawał się ok, da mi dupka i heparyne. Ale jakoś nie przekonał mnie do siebie.

Byłam też u 2 innych lekarzy którzy pracują na Kopernika i było straszni.
Dr. Szczudlik znowu prowadził dwie ciążę żony kuzyna 🙂 i ona z kolei jest nim zachwycona ( drugie dziecko teraz 17 grudnia urodziła :) ) , ale naprawdę z ręką na sercu polecam Ci moją Panią Ginekolog, bo nie dość , że jest świetnym specjalistą to jest przede wszystkim cudownym człowiekiem 👍.
 
Miałem tak Kochana w tym cyklu. Myślałem już że to cisza bo pierwszy raz mi się pojawil prze @ taki śluz. Zawsze miałam lekko zoltawy i lepki A tu do samej @ miałam wodnisty i było to dużo. U mnie to akurat nie oznaczało ciąży [emoji58]
Dziewczyny, czy kiedyś zdarzyło Wam się, że miałyście wodnisty śluz po owulacji? Normalnie miałam taki typowy, książkowy, a w tym cyklu wkładki są wręcz wilgotne. Chciałam sprawdzić jaką to ma konsystencje, ale jest jedynie wilgotne i bezbarwne. Zupełnie jakby ciekla ze mnie woda :p
 
Cudowna wiadomość 😍 a staraliście się wlsnie na zasadzie: co dwa dni, czy totalny spontan? Bo owulacji nie da się wyliczyć tak idealnie w pierwszym cyklu... 💁
Ogólnie starania były dość spontaniczne bo mieliśmy zacząć pół roku później ;) no i wtedy szalony czas i boboseksy praktycznie codziennie choć ten docelowy najprawdopodobniej po 3 dniach w samą owulację bo się właśnie przesunęła a pamiętam to dokładnie bo przecież wymyśliłam sobie starania o córę, czyli miały się skończyć 3 dni przed owu ale wyszło jak wyszło i mamy dwóch cudownych Synów :) Ogólnie staraliśmy się zupełnie na spokojnie bo nie wierzyłam, że się uda tak szybko (na pierwszą ciążę musiałam poczekać 6 miesięcy ) :)
Jeśli to pierwszy cykl to polecam spontan :) Kombinujcie z grafikiem jak naprawdę nie będzie wychodzić :) Fasola i tak wybierze odpowiedni czas dla siebie <3
 
Dziewczyny help.Dziś24dc, cykle 31 dni, dosłownie kilka minut temu zrobiłam test(wiem powinnam z rannego moczu-no cóż).Czy ja już omamy mam czy jakiś cień cienia się pojawiaZobacz załącznik 1063766


Ja tu widzę drugą karteczkę 👍🏻
W 24 dc robiłam taki sam ale u mnie biel. Dzisiaj w nocy brzuch bolał mnie jak na @ i sluz lekko różowy ale od 1 stycznia miałam taki stres,że nie mogę nic zjeść i wymiotuje plus kiepsko śpię obstawiam, że i @ się przesunie 😔
Co do Tsh to ja od czerwca jestem na euthyrocie aktualnie 75 z 4.76 zeszło mi do 1.47 przy dawce 5 dni 75 weekend dawka 50. Teraz mi się zwiększyło do 2.18 więc moja endokrynolog poleciła brać dawkę 75 min stop.
 
A u mnie dalej brak krwawienia, za to od 3-4 dni pobolewają mnie jajniki i czuje non stop ciągniecie w okolicach miednicy - zupełnie inne niż ból okresowy...
 
U mnie juz wczoraj zaczelo sie cos @podobnego z tym ze podobienstwo jest tylko w nazwie, jest jakby nie było W sumie sama nie wiem co to jest bo ani mnie kregoslup nie boli jak zawsze przy @ ani nic... totalne zero objawow a zawsze łykac musze ketonale itp. Zobaczymy jak to sie potoczy
 
reklama
Kiedy testujesz?

Jeszcze chwile poczekam. De facto nie do końca jestem „spóźniona” bo 2 tygodnie temu odstawiłam tabletki i nie miałam nawet krwawienia z odstawienia.
Około zeszłej środy/czwartku miałam bóle jajników i duża ilość płodnego śluzu, teraz jest jak pisałam wyżej plus śluzu mniej, gesty i biały...
pewnie jak nic nie nadejdzie przez tydzień to kupie test :)
 
Do góry