reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Cudowna wiadomość 😍 a staraliście się wlsnie na zasadzie: co dwa dni, czy totalny spontan? Bo owulacji nie da się wyliczyć tak idealnie w pierwszym cyklu... 💁
To jedziemy na tym samym wózku, tylko ja jestem dziś w 3 dc, a tabletki brałam trzy miesiące ;) No i co ma być to będzie.. do tej pory każdy nasz cykl był udany, chociaż szczęście nie trwało długo, więc zobaczymy jak tym razem ;)
 
@Agaciakk hej, odstawiłam antykoncepcję po 12 latach, zaczynamy trzeci cykl starań, pierwszy był bezowulacyjny, 30 dni, drugi okres dostałam po 36 dniach i nie wstrzeliliśmy się w dni owu, podejrzewam że mogłam już ją mieć bo pojawił się śluz którego w pierwszym miesiącu nie było. Zaraz po odstawieniu nie liczyłabym na zajście chociaż wszystko możliwe. Warto może wybrać się na usg żeby w ogóle sprawdzić czy masz owu :)
 
Cześć wszystkim :) dzis 23dc (cykle 28 dniowe) zrobiłam rano test, nie wytrzymałam i oczywiście negatyw... Wiem, że za wcześnie ale ciągle myślę tylko o tym. Test miałam o czułości 10, myślicie że powinien już coś pokazać jeśli bym była w ciąży? Owulacja była 27. 12 (czułam jak zwykle) a od owulacji co jakiś czas pobolewa mnie jajnik, jestem zmęczona a jednocześnie nie moge spać. Piersi też pobolewaja od owulacji a zawsze na 2-3 dni przed okresem. Sama nie wiem co myśleć, staram się być cierpliwa ale to nie jest łatwe... Tym bardziej że widziałam dziewczyny które tym testem miały już 2 kreski na podobnym poziomie cyklu. Choć nie ma się co sugerować bo przecież każda z nas jest inna i nie wiadomo kiedy doszło do zagniezdzenia (o ile doszło w ogóle). Ahhh musiałam się wygadac bo na żywo nikomu nie moge.
 
Dr. Szczudlik znowu prowadził dwie ciążę żony kuzyna [emoji846] i ona z kolei jest nim zachwycona ( drugie dziecko teraz 17 grudnia urodziła :) ) , ale naprawdę z ręką na sercu polecam Ci moją Panią Ginekolog, bo nie dość , że jest świetnym specjalistą to jest przede wszystkim cudownym człowiekiem [emoji106].
Koleżanki też prowadzi. Ale jak dla mnie jest taki trochę zbyt medyczny.
 
@Artemida30, mój gin, który jest jest również endokrynologiem twierdzi, ze na ciąże i starania idealne tsh jest do . Powyżej to za wysoko.
@bluecoco, ja tak miałam w poprzedniej ciąży. Ciagle biegałam do toalety sprawdzić czy to nie @
 
Cześć wszystkim :) dzis 23dc (cykle 28 dniowe) zrobiłam rano test, nie wytrzymałam i oczywiście negatyw... Wiem, że za wcześnie ale ciągle myślę tylko o tym. Test miałam o czułości 10, myślicie że powinien już coś pokazać jeśli bym była w ciąży? Owulacja była 27. 12 (czułam jak zwykle) a od owulacji co jakiś czas pobolewa mnie jajnik, jestem zmęczona a jednocześnie nie moge spać. Piersi też pobolewaja od owulacji a zawsze na 2-3 dni przed okresem. Sama nie wiem co myśleć, staram się być cierpliwa ale to nie jest łatwe... Tym bardziej że widziałam dziewczyny które tym testem miały już 2 kreski na podobnym poziomie cyklu. Choć nie ma się co sugerować bo przecież każda z nas jest inna i nie wiadomo kiedy doszło do zagniezdzenia (o ile doszło w ogóle). Ahhh musiałam się wygadac bo na żywo nikomu nie moge.
Są przypadki gdy testy wychodzą dopiero po terminie @.


Mi pamiętam wychodziły pierwsze bladziochy 7 dni po transferze. Ale to tylko ja je widziałam pod światło. Z każdym dniem ciemniały, ale takie naprawdę grube kreski wyszły kilka dni po terminie @
 
reklama
To i ja sie dolacze.3 ciaze, pierwsza donoszona ksiazkowa, potem puste jajo plodowe i teraz 19.11 ciaza obumarla w 9tc.Jestem po pierwszej miesiaczce, starania zaczynamy od lutego a i tak zastanawiam sie czy to nie za wczesnie.
 
Do góry