reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, umówiłam się do gina na dzisiaj. Słuchajcie, najbliższy wolny termin na NFZ jest na 7 lipca hahaha dramat!!
Ja dzisiaj prywatnie płacę 200zl
A tak na marginesie, jeśli spóźnia mi się okres, to gin może cokolwiek zobaczyć, co ewentualnie mogłoby wskazywać na ciążę?
 
Przepraszam ze się podpinam pod jakaś odpowiedz 🙈 ale dopiero co założyłam konto i nie mam pojęcia jak wrzucić swój własny komentarz, staramy się z mężem od 4 lat o dziecko i nic... lekarze twierdzą ze jesteśmy zdrowi, ale ja wiem mimo wszystko ze coś jest nie tak. Ostatnie badania miałam robione w sierpniu 2019 od tamtej pory mam bóle podczas stosunku, duże bóle jajnika lewego, bóle macicy i plamienia po okresie... moje pytanie jest takie czy widzicie może 2 kreskę? W tym miesiącu miałam plamienie po okresie, a już 6 dzień boli mnie lewy jajnik bolą piersi, zazwyczaj przy owulacji bolał mnie prawy i nie tak mocno i nie tyle dni to było max 3 dni w zeszłym tygodniu we wtorek zrobiłam test i ja, mąż i siostra widzieliśmy cień drugiej kreski, powtórzyłam test w sobotę nie było nic ☹ Zaczęły bolec mnie piersi a do okresu jeszcze 13 dni wiem wiem nie powinnam robić testów tyle czasu przed miesiączka ale momentami to ja już wariuje...wczoraj powtórzyłam test bolą mnie bardzo piersi test zrobiłam na wieczór od tak po prostu bo u mnie robienie testów to już hobby🙈 i znowu widziałam cień i pod światło tez... dzisiaj rano powtórzyłam test i nic... ja nie wiem czy to mój organizm mi płata takie figle, bo nie tylko ja widziałam ten cień we wtorek... wczoraj wysłałam siostrze zdj i napisała ze tez widzi cień ale beta powinna była wzrosnąć do tego czasu poza tym powiedziała ze coś nie tak musi byc ze raz jest cień raz nie ma i ze to chyba testy oszukują bądź mój organizm już plata mi figle
Ja nie widzę.
 
O kurcze... ja to pojde potwierdzic do takiego co od reki przyjmuje ale pozniej to juz bede szukala porzadnego z porzadnym sprzetem
Dziewczyny, umówiłam się do gina na dzisiaj. Słuchajcie, najbliższy wolny termin na NFZ jest na 7 lipca hahaha dramat!!
Ja dzisiaj prywatnie płacę 200zl
A tak na marginesie, jeśli spóźnia mi się okres, to gin może cokolwiek zobaczyć, co ewentualnie mogłoby wskazywać na ciążę?
 
Dziewczyny, umówiłam się do gina na dzisiaj. Słuchajcie, najbliższy wolny termin na NFZ jest na 7 lipca hahaha dramat!!
Ja dzisiaj prywatnie płacę 200zl
A tak na marginesie, jeśli spóźnia mi się okres, to gin może cokolwiek zobaczyć, co ewentualnie mogłoby wskazywać na ciążę?
Chyba co najwyżej powiększenie macicy i grubość endometrium.
 
No i na testy też sobie jeszcze poczekam bo dziś dopiero 19 dc 😑 choć nie wiem czy w ogóle będzie sens tracic kasę na testy bo totalnie brak mi myśli "aa moozee?! ''. Teraz wręcz jakby czuję, że nic z tego a co cykl ciągle miałam myśli, że się udało
U mnie 20dc,iludniowe masz cykle? To Ty pisałaś że nic nie czujesz po owu a ostatnio bóle piersi itp.? Bo ja mam identycznie :D
 
Dziewczyny, umówiłam się do gina na dzisiaj. Słuchajcie, najbliższy wolny termin na NFZ jest na 7 lipca hahaha dramat!!
Ja dzisiaj prywatnie płacę 200zl
A tak na marginesie, jeśli spóźnia mi się okres, to gin może cokolwiek zobaczyć, co ewentualnie mogłoby wskazywać na ciążę?
teoretycznie moze badajac palpacyjnie stwierdzic rozpulchnienie szyjki macicy ale mysle, ze moze byc ciezko... moze wykonaj test albo bete tak dla pewnosci... mysle ze kazdy ginekolog przy tak wczesnym podejrzeniu ciazy i tak zleci bete i powrot z wynikami
 
Co myślicie? Bo ja już nie wiem. Jutro termin @ dopiero. Ogólnie zdjęcie robione 2 min po wykonaniu testu, nie z porannego [emoji4] Dzownilam do giną kazał powtórzyć bete i przyjechać na tydzień na wizytę [emoji4]
 
reklama
Od course jak zwykle zapomniałam zdjęcia dodać [emoji23][emoji23][emoji23]
1580207275575.jpeg
 
Do góry