reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
u mnie dziewczynki cykle ostatnie trzy 29,ostatni 32...dziś 30dc wczoraj test ale po południu i biel vizira..brzuch mnie wczoraj bolał dziś już nie...zobaczymy co dalej choć objawów ciąży 0
 
no wlasnie to moga byc objawy owulacyjne. przy takich cyklach jestes swiezo po owulacji albo w trakcie wiec szkoda nerwow i pieniedzy na testy ciazowe. stosujesz testy owulacyjne?
Rozumiem... zaczęłam testować bo dużo tej galaretki i tak długo ja mam i boli lewy jajnik to mi dało do myślenia bo zawsze mam 2-3 dni i prawy jajnik boli i piersi nie bolą mnie... używam w sumie racja zrobię dzisiaj test owulacyjny... dziękuje za odpowiedz
 
[emoji23]
20200128_110709.jpeg
 
Rozumiem... zaczęłam testować bo dużo tej galaretki i tak długo ja mam i boli lewy jajnik to mi dało do myślenia bo zawsze mam 2-3 dni i prawy jajnik boli i piersi nie bolą mnie... używam w sumie racja zrobię dzisiaj test owulacyjny... dziękuje za odpowiedz
moze bolec lewy bo moze masz owulacje wlasnie z lewego... wspolczuje tego, ze nie mozesz wykonac badan. mieszkalam w uk 14 lat prawie, znam ten bol.
 
reklama
Do góry