reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Tu bez lampy [emoji23] WGL nie wierzę że zdjęcia kresek wychodzą bez lampy [emoji33] hahaha [emoji23][emoji23][emoji23]
20200128_112839.jpeg
 
Mam taką schize zrobić ten przyrost bety że nie macie pojęcia. Zresztą cały czas ten brzuch boli i spokoju mi nie daje. Czuje jakby okres miał przyjść za minutę [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Tu bez lampy [emoji23] WGL nie wierzę że zdjęcia kresek wychodzą bez lampy [emoji33] hahaha [emoji23][emoji23][emoji23]Zobacz załącznik 1073485
za tydzien do lekarza? idziesz panstwowoczy prywatnie? bo szczerze powiedziawszy to ja poczekalabym chociaz te 2 tygodnie minimum. za tydzien bedzie widac co najwyzej pecherzyk, nic wiecej wiec tylko stres niepotrzebny bedzie. ale to moje zdanie oczywiscie, ze lepiej pojsc jak juz dzidizus sie pojawi z serduszkiem... wiem z doswiadczenia ze czlowiek mniej wtedy mysli
 
Kurde, próbuję Was nadrobić od wczoraj a tu ciągle ze 30 stron😂
Póki co gratuluję wszystkich II kreseczek i wysokich bet a w międzyczasie trzymam kciuki aby pojawiły się kolejne.
U mnie dziś 16dc i chyba zacznę robić testy owu, bo czuję takie specyficzne pobolewanie i śluz się pojawił, więc może w tym cyklu owu będzie szybciej🤷‍♀️
 
Mam taką schize zrobić ten przyrost bety że nie macie pojęcia. Zresztą cały czas ten brzuch boli i spokoju mi nie daje. Czuje jakby okres miał przyjść za minutę [emoji23][emoji23][emoji23]
nic sie nie martw!!!! test jest ciemniejszy to oznacza ze beta rosnie!!! a brzuszek ma prawo bolec jak na @.
 
reklama
U mnie 20dc,iludniowe masz cykle? To Ty pisałaś że nic nie czujesz po owu a ostatnio bóle piersi itp.? Bo ja mam identycznie :D
Tak, kompletnie nic aż właśnie pojawiło się jakieś drobne plamienie że śluzem. A raczej śluz z odrobiną krwii. Biegam sprawdzić czy jest tego więcej ale nic 🤷‍♀️ więc chyba jednak to nie implantacja. Za wcześnie troszkę chyba na to 🥴 moje cykle zazwyczaj 28/29 dni.
 
Do góry