reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Im więcej was czytam tym bardziej nie mogę się doczekać kiedy będę mogła testować [emoji16] A to dopiero 25dc.. Muszę wytrzymać chociaż do niedzieli [emoji6]No i oczywiście jak każda która czeka na dwie kreski mam wszystkie objawy wczesnej ciąży! Chociaż wiem że to jeszcze trochę za wcześnie [emoji848]
 
Kochana pomógł Ci lactovaginal? Ja zezarlam 1,5 opakowania niby przeszło choć chwilami dalej swędzi i wczoraj dostałam antybiotyk [emoji51]
Ja zaraz po owulacji byłam tydzień mega chora i jeszcze miałam infekcje intymną, więc byłam pewna, że się nie uda, a jednak nie ma co tracić nadziei.. także trzymam mocno kciuki [emoji7]
 
poczekaj spokojnie do chociaz 2 dni przed @ iludniowe masz cykle? bo jesli regularne 28-30 to majac 13dni do @ jestes wlansie w trakcie owulacji a wiec testy nie moga wychodzic pozytywne...
Mam roznie, czasami 28 dniowe czasami 32 dniowe... wlasnie niepokoi mnie to ze niby miałam owulacje, tylko ona trwa już tydzień tyle czasu mam upławy jak białko jajka i ból lewego jajnika
 
Hmm z tego co wiem to implantacja może być najwcześniej w 6 dpo, może owulacja była jednak wcześniej? [emoji1364]
No właśnie nie wiem, pierwszy raz robiłam testy owulacyjne. Od 13 dc testy były pozytywne aż do 18dc - rano pozytyw a wieczorem już słaba kreska. W 14 dc czułam ten specyficzny ból jajnika więc owulacja musiała być wtedy bo dokładnie jak zwykle ją czułam 🤔 tylko dlaczego w takim razie testy wychodziły później nadal pozytywne jakby owulacji nie było? 🤷‍♀️ To wszystko jest tak skomplikowane i trudne do ogarnięcia ☹️
 
Kochana ja nie widzę drugiej kreski, ale u mnie też wychodziła biel vizira na początku, gdzie beta już była podwyższona. [emoji6] Możesz spróbować za kilka dni znowu sikanca albo skoczyć na badanie z krwi i będzie wiadomo [emoji4]
Rozumiem :) momentami mam wrażenie ze już mam zwidy wczoraj tyle się gapiłam w test ze w pewnym momencie już widziałam 3 kreski😫😫😫mieszkam w Anglii i tutaj nie robią bety z krwi☹️
 
Pamiętam, że kiedyś pracowałam w zabce. Na rozmowie kwalifikacyjnej szef (facet lat 40) zadał mi pytanie prosto w oczy czy się zabezpieczam i czy planuję dziecko, czy jestem w stałym związku. Czujecie to? Niektórzy pracodawcy są serio powaleni. Poczułam się tak upokorzona i zawstydzona tym pytaniem że łzy mi do oczu naszły. A byłam świeżo po stracie ciąży w 23 tyg 🙄
Znam to ja standardowo dostaje to pytanie jak widzą obrączkę i wiek 23 lata.
 
O M G... Idę sobie do toalety a tam na wkładce troszkę dosłownie odrobinę krwii 😱 a właściwie śluz podbarwiony krawia. Jeśli owu była 24.01 (co ciężko stwierdzic bo testy wychodziły pozytywne przez 4 dni aż) to czy możliwa jest już implantacja? Bo coś tak myślę że to grubo za wcześnie 😑 wtf. Nie mam raczej żadnej infekcji ani nic takiego i aż mi się gorąco zrobiło jak to zobaczyłam
Może owu się przesunęła? U mnie też były hocki klocki :p Jak to wszystko próbowałam jakoś policzyć to wychodzi na to że owu musiała być niecały tydzień po @ przy moich cyklach 33-34 dni.
Z reszta oboje mamy nie male :D dobrobyt przy mezu poszedl mi w boczki i mialam isc na diete jak sie nie uda :D bo troche jest do zgubienia. A teraz to juz za pozno :D

P.s. w pierwszej ciazy przytylam 48 kilo .... [emoji23] jak teraz bedzie wszystko dobrze to mam nadzieje e nie bedzie takiego skoku...
Ja jakoś 20 a czułam się okropnie. Mam nadzieję, że teraz nie będzie gorzej.
 
Niby cos widac. Ale to musialam najpierw ekran wyszorowac. Albo powtorz test za pare dni albo na bete
Dziękuje za odpowiedz, bede musiała powtórzyć... bo w Anglii nie robią bety z krwi ☹️ Ale czy to było by możliwe zeby była ciaza i raz test niby z cieniem kreski a raz nie i tak na przemian?
 
reklama
A ja wlasnie czulam sie dobrze :D nawet z tą prawie 100 na wadze :D do ostatniego dnia wszystko biegu. I codziennie gora dol 4 pietra :)
Może owu się przesunęła? U mnie też były hocki klocki [emoji14] Jak to wszystko próbowałam jakoś policzyć to wychodzi na to że owu musiała być niecały tydzień po @ przy moich cyklach 33-34 dni.

Ja jakoś 20 a czułam się okropnie. Mam nadzieję, że teraz nie będzie gorzej.
 
Do góry