reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Jak dobrze ze ja przed wyplata jestem [emoji14] testow chociaz nie robie co chwila, bo mnie nie stac:p
ja tak sikalam na testy jak nie robilam bety haha, i cieszylam sie jak dziecko jak ciemnialy z kazdym dniem a ja zaczynalam kochana od jasniejszych niz Twoje :D a teraz sikam na owulacyjne, nie wiem dlaczego, ta druga kreska wyrazna cieszy chyba az tak bardzo [emoji85] [emoji85] [emoji85]
 
Odrzucilo mnie, miałam odruchy wymiorne trochę. Teraz czasami mnie tak ciągnie że masakra Ale się powstrzymuje i to bardzo by nie zapalić, bo mi ciężko [emoji52] Ale muszę wytrzymać, dla dzidziusia [emoji173]
Z tego co pamiętam to pisałaś że od fajek Cię odrzuciło. Nadal nie palisz? Rzuciłaś? [emoji2]
 
To ja Ci zazdraszczam :) bo mnie to ciaaagnie jak diabli, smakuja jeszcze bardziej i pachna cudownie [emoji7][emoji3059]
Odrzucilo mnie, miałam odruchy wymiorne trochę. Teraz czasami mnie tak ciągnie że masakra Ale się powstrzymuje i to bardzo by nie zapalić, bo mi ciężko [emoji52] Ale muszę wytrzymać, dla dzidziusia [emoji173]
 
Ja wczoraj też tak miałam. Dokładnie to samo nie wiem może wczoraj @powinna być [emoji4] Boję się robić te testy że te kreski nie ciemnieja A j sobie tylko to wkrecam... I zw już po 2 dniach powinna być mega tłusta ciemna krecha, tak że wkrecam!
No mnie wczoraj napierał jak w pierwszy dzien @ ... taki kamień ciezki.
 
Jak dobrze ze ja przed wyplata jestem [emoji14] testow chociaz nie robie co chwila, bo mnie nie stac:p
mi zostao duzo owulacyjnych. czesc dalam bratowej, sugerujac bratu, ze noooo... juz po slubie to pora ale sie wkurzyl :D za to ona ucieszyla a kilka zostawilam sobie. ale ciazowych kupilam na allegro tych chinczykow paskowych chyba z 50 i jak juz wyszedl pozytywny to sikalam przez miesiac na nie... nie mow mi nic nawet bo po swietach i sylwestrze to u nas bida z nyndzom. ja ostatnio do mojego P. jak byl w pracy napisalam, ze kanapki ktore mu zrobilam do pracy sa odzwierciedleniem stanu naszego konta a w zasadzie to jego bogatsza nawet wersja 🙈 😂 zawsze mu robie takie podrasowane, serki, jajko, szynka, pieczarki, bekon, pomidorek... a wtedy chleb posmarowalam maslem, wsadzilam plaster szynki i tyle :D
 
reklama
Mnie też ciągnie myślę o tym, wiadomo że jak się paliło tyle lat to nie jest takie proste rzucić od tak ale muszę jakoś wytrzymac! Obiecałam.sobie choć mega mi ciężko [emoji52][emoji32]
To ja Ci zazdraszczam :) bo mnie to ciaaagnie jak diabli, smakuja jeszcze bardziej i pachna cudownie [emoji7][emoji3059]
 
Do góry