reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
U mnie wychodza 2-3 dni do konca cyklu... a brzuch sie odzywa w dniu @ dopiero zawsze.
Ja wczoraj też tak miałam. Dokładnie to samo nie wiem może wczoraj @powinna być [emoji4] Boję się robić te testy że te kreski nie ciemnieja A j sobie tylko to wkrecam... I zw już po 2 dniach powinna być mega tłusta ciemna krecha, tak że wkrecam!
 
Odrzucilo mnie, miałam odruchy wymiorne trochę. Teraz czasami mnie tak ciągnie że masakra Ale się powstrzymuje i to bardzo by nie zapalić, bo mi ciężko [emoji52] Ale muszę wytrzymać, dla dzidziusia [emoji173]
Haha no właśnie dlatego pytam bo u mnie było dokładnie tak samo. Pierw wymioty jak tylko wyczułam a później taka ogromna chęć... Ja nie miałam tak silnej woli niestety. Początek ciąży był bardzo dla mnie stresujący. Ciągle byłam pewna że zs chwilę na wizycie znów usłyszę, że serduszko przestało bić i nie dawałam rady bez tego durnego papierosa 😭 brzmi kretyńsko bo bałam się poronienia a wypalalam tego papierosa. To strasznie głupie i złudne ale tylko to mnie uspokajało wtedy. Młoda i głupia byłam 🤦🏻‍♀️
 
No u mnie dodatkowo maz i praktycznie wszyscy znajomi :D wiec od zapachu nie uciekne [emoji14] a wiem ze nie wolno.... ajj... nie ma takich zdrowych papierosow ?
Mnie też ciągnie myślę o tym, wiadomo że jak się paliło tyle lat to nie jest takie proste rzucić od tak ale muszę jakoś wytrzymac! Obiecałam.sobie choć mega mi ciężko [emoji52][emoji32]
 
Kurde tak myślę może ja wczoraj powinnam mieć @ dlatego tak mnie ten brzuch nawalal. [emoji848] Bo dziś na razie cisza [emoji4] tylko trochę nogi rwa, mam takie jakby były zmęczone może dlatego że wczoraj w tej robocie te 10 h i siedziałam jak zabił cały czas przed tym kompem nie wiem
U mnie wychodza 2-3 dni do konca cyklu... a brzuch sie odzywa w dniu @ dopiero zawsze.
 
reklama
Do góry