reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny, zmieniłyście coś w diecie jak zaczęłyście się starać o dziecko? Obserwuję Akademię Płodności na instagramie i tam są opisane niesamowite historie, jak zmiana diety wpłynęła na płodność wielu kobiet i po kilku miesiącach od wprowadzenia nowych nawyków zachodziły w ciążę mimo wcześniejszych wieloletnich nieudanych starań. Zastanawiam się, czy to, że podjadam słodycze, lubię zjeść pizzę i wychylić nieco wina, nie ma negatywnego wpływu na moje starania 😐
Moze warto sprobowac ja jestem wtrakcie znaczy ucze sie jesc inaczej i wogole tez mam problem ze slodyczami udalo mi sie schudnac 3 kg , nauczylam sie pic wode niegazowana a wcsesniej nie koglam wypic jej , ale w swieta sobie pofolgowalam i mam i troche mnie bolal zoladek troche mi to pomoglo a teraz znowu sie biore za siebie
 
reklama
Sam katar nie powinien powodować podwyższenia temp. , ale nigdy nie wiadomo. Każdy Organizm jest inny, może Twoja temp. obniża się po zakończeniu @? U mnie spada dopiero w dniu @, a u innych dziewczyn na kilka dni przed. Tak czy siak można sprawdzić poziom progesteronu dla pewności, jeżeli się martwisz :)
Ja mam cały czas ponad 37 dzisiaj zmierzyła po przebudzeniu i 37 😁 ale cały czas biorę progesteron 3x dziennie więc mam na to wytłumaczenie . Ale ten test mi nie daje spokoju ! 😂
 
Może to i dobrze :) Przed terminem @ nie czuć objawów ciąży. Mdłości i piersi pojawiają się dopiero tydzień-dwa tygodnie po terminie @. Wszystkie wcześniejsze to objawy PMS, które ewentualnie mogą być inne niż zwykle :D
Czy PMS może być mimo że doszło do zapłodnienia? Dziś od rana czuję jakbym miała PMS, zaczęłam myśleć że się nie udało i mam doła [emoji853]
 
Ale sie rozpisalyscie dziewczeta :) a tak co do objawow to ja od implantacji nie czuje zadnych, o ile dp trgo czasu czulam sie jak na @ tak po tym wszystko odjelo 😂 ani piersi nie zmienione, nie bola, ani mldosci czy cos, na razie nic, jedynie czasem w glowie sie zakreci :) wiec pewnie duzo objawow jest przez to ze chcemy je miec
 
Ale sie rozpisalyscie dziewczeta :) a tak co do objawow to ja od implantacji nie czuje zadnych, o ile dp trgo czasu czulam sie jak na @ tak po tym wszystko odjelo 😂 ani piersi nie zmienione, nie bola, ani mldosci czy cos, na razie nic, jedynie czasem w glowie sie zakreci :) wiec pewnie duzo objawow jest przez to ze chcemy je miec
Kiedy masz pierwszą wizytę? 😊
 
Czy PMS może być mimo że doszło do zapłodnienia? Dziś od rana czuję jakbym miała PMS, zaczęłam myśleć że się nie udało i mam doła [emoji853]
Ja mam to samo dziś kochana! Wkurza mnie wszystko. Wiele razy czytałam, że mimo zapłodnienia są normalne objawy PMS, dlatego wiele kobiet myli je z objawami ciąży, a na tym etapie nie sposób ich odróżnić. Także jest nadzieja :)
 
reklama
Do góry