reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Robiłaś test?mi lekarka powiedziała że mogę się od razu starać, może warto sprawdzić czy coś jest na rzeczy🙂
Właśnie nie robiłam, myślałam że i tak okres przyjdzie i tak więc po co robic. Ale teraz już sama nie wiem, nawet nie mam testu a dziś nie kupię, może rzeczywiście jutro zrobię.
 
Ja dziś nie wytrzymalam (27dc/?) i zrobiłam test ale oczywiście negatyw...nie mam jakieś specjalnej zalamki, następny test zrobię w piatek [emoji6]
 
Właśnie nie robiłam, myślałam że i tak okres przyjdzie i tak więc po co robic. Ale teraz już sama nie wiem, nawet nie mam testu a dziś nie kupię, może rzeczywiście jutro zrobię.
Zrób 🙂 będziesz wiedziała czy może cykl się tak długo reguluje czy może fasolinek sobie miejsce szykuje😉 tym bardziej że jak pisałaś nie zabezpieczaliście się. Będę trzymała kciuki🙂 Ja dopiero od następnego cyklu mam szansę, owu miałam tydzień po przytulankach więc musiał by się zdarzyć cud jakiś żeby zaskoczyło.
 
Dziekuje za odpowiedz. Jedyne co mam to katar, nie wiem czy to moze miec wplyw. Jutro mam wizyte u ginekologa wiec tez zapytam:)
Sam katar nie powinien powodować podwyższenia temp. , ale nigdy nie wiadomo. Każdy Organizm jest inny, może Twoja temp. obniża się po zakończeniu @? U mnie spada dopiero w dniu @, a u innych dziewczyn na kilka dni przed. Tak czy siak można sprawdzić poziom progesteronu dla pewności, jeżeli się martwisz :)
 
Badalas się? Znasz przyczynę?
Trzymam mocno kciuki za ciebie
Wiesz no mam pcos ale to sie dowiedzialam jak poszlam do gin ze chce miec dziecko a jic nie wychodzi mialam leki ale tez nie zachodzilam no i wyslala mnie do poradni leczenia nieplodnosci tam bylam z mezem narazie tylko raz aletrafilam na bardzo nieprzyjemnego lekarza i od niego mam skierowanie na badania hormonalne do szpitala, ale juz 3 cykl sie jie koge dostac na nie jescze ten cykl i poprzedni to mi jak na zlosc przedluza i chyba zmienie lekarza a badajia musze zrobjc prywatnie

Dzisiaj mam juz 41 dc od paeu dni bola mnie piersi i troche brzech pobolewa test robilam wyszed negatywny i czekam na @ ale jakos jej jescze nie ma a dzisiaj na dodatek zauwazylam ze mam wiecej sluzu niz wczoraj i takie biale na bieliznie i nie wiem co myslec
 
reklama
Do góry