reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziwne. Kawa mi coś nie podchodzi...
A przecież zawsze uwielbiałam.


Wczoraj mama mi powiedziała że wyglądam na zmęczoną. No cóż, w sumie chodzę ciągle jakaś taka przymulona jakby na kacu. Ale to może po prostu przesilenie jakieś zimowe?
Albo efekt niedawno przebytego rozstroju żołądka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ech no właśnie. Na dwoje babka wróżyła. U mnie 31 dc, brzuch pobolewa ale nie jakoś bardzo. Mam coraz większą nadzieję, ale co idę do łazienki to się boje, że zaraz się zacznie. Wczoraj test negatywny ale zrobiony po południu. Nie mam nawet testu, żeby jutro zrobić [emoji6]
Dziwne. Kawa mi coś nie podchodzi...
A przecież zawsze uwielbiałam.


Wczoraj mama mi powiedziała że wyglądam na zmęczoną. No cóż, w sumie chodzę ciągle jakaś taka przymulona jakby na kacu. Ale to może po prostu przesilenie jakieś zimowe?
Albo efekt niedawno przebytego rozstroju żołądka.
 
Ja jutro chyba zrobię beta hcg. Czuję się tak bardzo źle, że wróciłam z pracy szybciej dzisiaj do domu.
Śpię na stojąco. Zjem coś i od razu zaczyna się ból żołądka. Byłam u lekarza tydzień temu, bo myślałam, że mam grypę żołądkową, ale lekarz kazał mi zrobił test ciążowy. Jednak z obawy przed negatywnym wynikiem, nie zrobiłam go.
Bolą/kłują mnie piersi i plecy. I tak każdego dnia. Z tym, że dzisiaj czuje się gorzej. Jestem bardzo zmęczona ciągle.
Mam przeczucia, że się udało, choć pewności nie mam. Zobaczymy jutro.
 
Trzymam kciuki [emoji7]
Ja jutro chyba zrobię beta hcg. Czuję się tak bardzo źle, że wróciłam z pracy szybciej dzisiaj do domu.
Śpię na stojąco. Zjem coś i od razu zaczyna się ból żołądka. Byłam u lekarza tydzień temu, bo myślałam, że mam grypę żołądkową, ale lekarz kazał mi zrobił test ciążowy. Jednak z obawy przed negatywnym wynikiem, nie zrobiłam go.
Bolą/kłują mnie piersi i plecy. I tak każdego dnia. Z tym, że dzisiaj czuje się gorzej. Jestem bardzo zmęczona ciągle.
Mam przeczucia, że się udało, choć pewności nie mam. Zobaczymy jutro.
 
Czy jest któras po odstawieniu antykoncjepcji? Długie starania?
Ja jestem :) teraz 3 cykl starań, w 2 cyklu ciąża biochemiczna ale samo się oczysciło więc nie musimy robić przerwy.
Dziś 25dc, cykle 29/30 dniowe, @na sobotę ale bede testować koło czwartku :) chociaż korci już.
Ale dziś chyba 8dpo więc trzeba być cierpliwym.
Ale cały czas mam tam jakoś wilgotno, na bieliznie biale ślady i piersi jakieś takie cięższe i mąż stwierdził że pełniejsze i inne (Tak samo było w tamtym cyklu przy biochem) także jestem pełna nadziei :)
 
Ja jestem :) teraz 3 cykl starań, w 2 cyklu ciąża biochemiczna ale samo się oczysciło więc nie musimy robić przerwy.
Dziś 25dc, cykle 29/30 dniowe, @na sobotę ale bede testować koło czwartku :) chociaż korci już.
Ale dziś chyba 8dpo więc trzeba być cierpliwym.
Ale cały czas mam tam jakoś wilgotno, na bieliznie biale ślady i piersi jakieś takie cięższe i mąż stwierdził że pełniejsze i inne (Tak samo było w tamtym cyklu przy biochem) także jestem pełna nadziei :)
U mnie @tez na sobotę i 26dc. Też mnie strasznie korci :/ myślałam nad beta w piątek
 
reklama
Do góry