reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Spokojnie, nie wmawiaj sobie najgorszego, to wszystko może być przed @ :) A mimo ciąży objawy przedmiesiączkowe i tak się pojawiają u wielu kobiet. Ilu dniowy masz cykl?
28-29 dniowe. I jestem mega przewrazliwiona na punkcie piersi od tamtego czasu 😑 a każdy taki ból dziwny od razu sprawia że aż mam dreszcze bo bardzo boję się powtórki z rozrywki.
 
reklama
Heeeej 🙂 u mnie dziś 25 dc i jestem z siebie dumna bo dziś rano nie zrobiłam testu 😂 długo walczylam Z sama sobą ale się udało! 🥴 Może jutro spróbuję zrobić jakiś zobaczymy. Jednak dziś pojawił się dziwny ból piersi. Taki w środku sutka przeszywajacy i bardzo nie przyjemny. Wcześniej bolały całe piersi a dziś taki nieprzyjemny. Martwię się bo rok temu miałam coś podobnego i kilka dni później wyszedł mi paskudny ropien piersi ☹️ a nie przeżyje kolejnego spotkania z chirurgiem, cięcia i czyszczenia. Modlę się by to tylko był jakiś zbieg okoliczności
No to gratuluję Kochana bo ja nie dałam rady i zrobiłam dzisiaj rano i wczoraj wieczorem i niby na tescie z dzisiaj biel ale na teście z wczoraj pojawiła się druga kreska wiem że nie powinnam odczytywać tak testu ale wrzuciłam go do szuflady i dzisiaj mąż wyciągnął i zobaczył ta druga kreske .. zaczynam fiksować !!
 
U mnie dzisiaj 16 DC w nocy zaczął boleć mnie jajnik. Flo pokazuje że owu ma być jutro, jednak apka już klika razy mnie zmyliła więc przedwczoraj zaczęłam robić testy owu. Przedwczorajszy i wczorajszy negatywne. Wg moich obliczeń owu bardziej 9tego niż 7ego. Bardziej doświadczone dziewczyny, obserwowalyscie kiedyś tak dokładnie ile czasu mija od fizycznych objawów owu do rzeczywistej owulacji ? To mój pierwszy cykl w którym tak na prawdę obserwuje swoje ciało 😋
 
U mnie 26dc . Wczorajsze różowe plamienie pojawiło się jeszcze raz wieczorem ale widoczne tylko przy podcieraniu miałam przy tym delikatne bóle brzucha i jajników na tą chwilę cisza i spokój:)
 
U mnie 24/32 :) wiec ten sam dzien :)
Mierzysz temperature? Czujesz sie jakos inaczej?
O to super, że nie jestem sama! :) Temp. mam podwyższoną od 30.12, więc musiałam mieć owu wcześniej niż wyznaczał kalendarzyk. Wydaje mi się, że mogło to być 28.12, bo 27.12 miałam typowe owulacyjne ukłucia jajników, a 28.12 dostałam biegunki i było ogromne zmęczenie.

W sumie jedyne co się zmieniło, to że 2.01, z 5-6 dni po przewidywanej owu przez jeden dzień miałam skurcze macicy jakby pośrodku i bóle jajników obydwu naprzemiennie. Następnego dnia zaczęłam mieć cieknący katar z nosa, który mam do dziś.

A tak to bez zmian. Trochę powiększyły się otoczki sutkowe, ale to od progesteronu, więc to normalne przed @.

A Ty?
 
O to super, że nie jestem sama! :) Temp. mam podwyższoną od 30.12, więc musiałam mieć owu wcześniej niż wyznaczał kalendarzyk. Wydaje mi się, że mogło to być 28.12, bo 27.12 miałam typowe owulacyjne ukłucia jajników, a 28.12 dostałam biegunki i było ogromne zmęczenie.

W sumie jedyne co się zmieniło, to że 2.01, z 5-6 dni po przewidywanej owu przez jeden dzień miałam skurcze macicy jakby pośrodku i bóle jajników obydwu naprzemiennie. Następnego dnia zaczęłam mieć cieknący katar z nosa, który mam do dziś.

A tak to bez zmian. Trochę powiększyły się otoczki sutkowe, ale to od progesteronu, więc to normalne przed @.

A Ty?
Na razie chyba nic :p
Jedynie temperatura 37,2
 
Cześć Dziewczyny, u mnie 8dc w moim wypadku to ostatni dzien miesiączki. Dziwne jest to, ze temperatura nadal nie spadla i mam ponad 37,1. Mial ktos tak?
 
reklama
Cześć Dziewczyny, u mnie 8dc w moim wypadku to ostatni dzien miesiączki. Dziwne jest to, ze temperatura nadal nie spadla i mam ponad 37,1. Mial ktos tak?
Może masz infekcję? Drugą opcją jest zepsuty termometr, a trzecią - zaburzenia hormonalne i wyższy poziom progesteronu mimo pierwszej fazy :)
 
Do góry