reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny tak się zastanawiam, czy gin może wypisać zwolnienie np na tydzień? tak w sumie bez konkretnego powodu? W pierwszej ciąży jak zaczęłam brać l4 to było od wizyty do wizyty. A teraz chciałabym wziąć na tydzień żeby odpocząć i odespać bo młody nie daje się wyspać. Tylko nie wiem czy lekarka mi wypisze tak l4.
 
reklama
Dziewczyny tak się zastanawiam, czy gin może wypisać zwolnienie np na tydzień? tak w sumie bez konkretnego powodu? W pierwszej ciąży jak zaczęłam brać l4 to było od wizyty do wizyty. A teraz chciałabym wziąć na tydzień żeby odpocząć i odespać bo młody nie daje się wyspać. Tylko nie wiem czy lekarka mi wypisze tak l4.
jak masz spoko lekarza to wypisze. Moja koleżanka raz za jakiś czas tak bierze wolne, tylko wymyślają na co choruje ;)
 
Dziewczyny tak się zastanawiam, czy gin może wypisać zwolnienie np na tydzień? tak w sumie bez konkretnego powodu? W pierwszej ciąży jak zaczęłam brać l4 to było od wizyty do wizyty. A teraz chciałabym wziąć na tydzień żeby odpocząć i odespać bo młody nie daje się wyspać. Tylko nie wiem czy lekarka mi wypisze tak l4.
jestes w ciazy... masz prawo sie zle czuc... mysle, ze nie beda Ci robic zadnego problemu, zwlaszcza prywatnie jesli chodzisz. a jesli panstwowo to powiedz, ze jestes zmeczona, ze nie dosypiasz, wymiotujesz i na pewno da Ci na tydzien :)
 
jestes w ciazy... masz prawo sie zle czuc... mysle, ze nie beda Ci robic zadnego problemu, zwlaszcza prywatnie jesli chodzisz. a jesli panstwowo to powiedz, ze jestes zmeczona, ze nie dosypiasz, wymiotujesz i na pewno da Ci na tydzien :)
No właśnie chodzę prywatnie i zamierzam też na nfz ale to chyba pogadam z tą prywatnie, pewnie prędzej coś wskóram.
 
reklama
Ja to kiedyś od psychiatry wzięłam. Że niby depresja. Zwolnienie od razu na miesiąc. I tak trzy miesiące pociagnelam. ;-)
Ale to akurat zaprzyjaźniona lekarka była.
No ja niby nie mam jakiś konkretnych dolegliwości ale fajnie byłoby się trochę wyspać bo młody wstaje kilka razy w nocy na cyca i spanie max do 6:30 to luksus.
 
Do góry