reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej Dziewczyny:) Podczytuje Was od dłuższego czasu, ale postanowiłam do Was dołączyć bo w grupie zawsze raźniej:) 3 cykl starań, dzisiaj 4dc. Zaczęłam tez używać testow owu bo cieżko mi ocenić kiedy jest owulacja. Widziałam tez ze któraś z Was wstawiła jakaś aplikacje do wyników z testów owu. Jak ona się nazywa?
 
reklama
Witam wszytskie Staraczki ☺️
Jestem tu nowa, ale to drugi cykl starań, i nikt mnie nie rozumie, jak się stresuję, i bardzo chcę i w ogóle.
Więc chciałam się z wami przywitać, obecnie 32 dc, przy cyklach 30 dniowych (chociaż zdarzył mi się i cykl 40sto dniowy :O )
Hashimoto+niedoczynność, letrox 50, ale daję radę i nie tracę nadziei mimo iż test w dniu planowanej miesiączki wyszedł negatywny.
Gratuluję juz tym którym się udało, 3mam kciuki za pozostałe dziewczyny ☺️
 
Dziewczyny a ktoś z Wielkopolski? Chodziła któraś do Pietrygi? Mnie po prostu zbyl skoro widząc prolaktynę i tsh mówił, że wszystko super żebym oczyściła umysł :)
Ja z Leszna jestem :-) Znam dobrą doktor w Poznaniu, prowadziła mi drugą ciążę. Ale tylko prywatnie przyjmuje.
 
reklama
Do góry