reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

W ciazy powinna bez problemu wypisac, powiedz ze mecza Cie nudnosci i zyganko
Tylko znowu nie chciałabym żeby nalegała na l4 już do końca bo już na pierwszej wizycie proponowała a akurat od stycznia w pracy mam możliwość troszkę dorobić na zastępstwie za kolegę i szkoda by było nie skorzystać tym bardziej że nie kosztuje mnie to sporo pracy a dodatkowy grosz się przyda.
 
reklama
No właśnie chodzę prywatnie i zamierzam też na nfz ale to chyba pogadam z tą prywatnie, pewnie prędzej coś wskóram.
mysle ze bez problemu. ja chcialam chodzic i panstwowo i prywatnie to mi sie nie zgodzili. liczylam powiem szczerze na to, ze ciaze poprowadzi mi prywtanie przez wzglad, ze jestem po poronieniu to jednak usg i badania robi czesto, nawet dla spokoju mojej psychiki a badania typu krew, mocz i cala reszte, ze bede mogla zrobic na NFZ, w koncu pracuje, place wszystkie skladki, tyle, ze w pracy nie mamy zadnego pakietu medycznego i niestety za wszytskie badania musialam placic ze swojej kieszeni bo mi panstwowo ginekolog powiedzial, ze albo prowadze ciaze u niego i on zleca wszelkie badania albo prywatnie... :( mam nadzieje, ze trafisz na kogos normalniejszego...
 
Dziewczyny tak się zastanawiam, czy gin może wypisać zwolnienie np na tydzień? tak w sumie bez konkretnego powodu? W pierwszej ciąży jak zaczęłam brać l4 to było od wizyty do wizyty. A teraz chciałabym wziąć na tydzień żeby odpocząć i odespać bo młody nie daje się wyspać. Tylko nie wiem czy lekarka mi wypisze tak l4.
Zależy od lekarki, znajoma ratowniczka medyczna, będąc w ciąży nie dostała zwolnienia bo "pielegniarki to tez muszą dźwigać etc. , ciąża to nie choroba "
No ale poszla do innej lekarki i od razu dostała.
 
Kurde a ja też chciałam i tu i tu prowadzić:/
mysle ze bez problemu. ja chcialam chodzic i panstwowo i prywatnie to mi sie nie zgodzili. liczylam powiem szczerze na to, ze ciaze poprowadzi mi prywtanie przez wzglad, ze jestem po poronieniu to jednak usg i badania robi czesto, nawet dla spokoju mojej psychiki a badania typu krew, mocz i cala reszte, ze bede mogla zrobic na NFZ, w koncu pracuje, place wszystkie skladki, tyle, ze w pracy nie mamy zadnego pakietu medycznego i niestety za wszytskie badania musialam placic ze swojej kieszeni bo mi panstwowo ginekolog powiedzial, ze albo prowadze ciaze u niego i on zleca wszelkie badania albo prywatnie... :( mam nadzieje, ze trafisz na kogos normalniejszego...
 
mysle ze bez problemu. ja chcialam chodzic i panstwowo i prywatnie to mi sie nie zgodzili. liczylam powiem szczerze na to, ze ciaze poprowadzi mi prywtanie przez wzglad, ze jestem po poronieniu to jednak usg i badania robi czesto, nawet dla spokoju mojej psychiki a badania typu krew, mocz i cala reszte, ze bede mogla zrobic na NFZ, w koncu pracuje, place wszystkie skladki, tyle, ze w pracy nie mamy zadnego pakietu medycznego i niestety za wszytskie badania musialam placic ze swojej kieszeni bo mi panstwowo ginekolog powiedzial, ze albo prowadze ciaze u niego i on zleca wszelkie badania albo prywatnie... :( mam nadzieje, ze trafisz na kogos normalniejszego...
Tez chcialam i tu i tu ale jak mam wybrac jedno to wole prywatnie
 
Dziewczyny jak myślicie, zrobić test dziś (32dc.) Czy poczekać jeszcze troche ? Dwa dni wstecz wyszedł negatywny, w sumie to juz sie przygotowałam psychicznie na to że przyjdzie @ bo brzuch pobolewa, alale w tak mnie korci jakoś 😌
 
wiesz ile jest osob chcacych adoptowac dziecko, ktore pokochaja jak swoje? zreszta nie ta matko co urodzila a ta co przez cale zycie kochala i karmila!!! ja nie pogodze sie z tym, ze tak latwo przychodzi podjac niektorym decyzje o aborcji. jesli ktos czuje, ze nie spelni sie jako mama chocby w danej chwili, to ma mnostwo opcji... adopcja ze wskazaniem, okno zycia, zostawic w szpitalu... najwazniejsze to dac temu dziecku szanse zyc!!!

No to jest zawsze dyskusyjny temat... ale ja tez uważam, że nie mamy prawa odbierać komuś życia. Zwłaszcza komuś kto jest bezbronne. :( Co ja bym dała za takiego maluszka. Tak pusto w tym domu, nie ma kto rozrabiać 😞
 
Tylko znowu nie chciałabym żeby nalegała na l4 już do końca bo już na pierwszej wizycie proponowała a akurat od stycznia w pracy mam możliwość troszkę dorobić na zastępstwie za kolegę i szkoda by było nie skorzystać tym bardziej że nie kosztuje mnie to sporo pracy a dodatkowy grosz się przyda.
To powiedz w prost ze chcesz na tydzien by odpoczac, a potem zobaczysz jak bedziesz sie czula ale nie chcesz na dluzej
 
Dziewczyny jak myślicie, zrobić test dziś (32dc.) Czy poczekać jeszcze troche ? Dwa dni wstecz wyszedł negatywny, w sumie to juz sie przygotowałam psychicznie na to że przyjdzie @ bo brzuch pobolewa, alale w tak mnie korci jakoś 😌
zrob :) bol brzuszka jak na @ rownie dobrze moze byc oznaka ciazy
 
reklama
Jak korci to czemu nie ;) ja sie juz w tym cyklu na wszystko nastawialam. Mialam wszystkie objawy :) i cień.... teraz siedze i czekam na bete i mnie nerwy nosza, ale wiem ze jest szansa, bo nie tylko ja cos widzialam :) a dziewczyny tutaj mają sokoli wzrok :)
Dziewczyny jak myślicie, zrobić test dziś (32dc.) Czy poczekać jeszcze troche ? Dwa dni wstecz wyszedł negatywny, w sumie to juz sie przygotowałam psychicznie na to że przyjdzie @ bo brzuch pobolewa, alale w tak mnie korci jakoś [emoji18]
 
Do góry