reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja mialam kiedys o 13.34 wynik xd odwiezalam i a kuku byl :) ale negatyw [emoji14] w tamtej chwili bylam z niego zadowolona :p
U mnie z diagnostyką jest różnie. Czasem wyniki mam ok. 13tej, następna tura to chyba faktycznie 15ta. Ale na betę zazwyczaj czekałam z tych wszystkich badań najdłużej [emoji14] czyli tak od 15tej w górę
 
Trzymam kciuki za betę!

Idę sprzątać bo się okazało że jutro u nas jest ksiądz [emoji6] to by było na tyle z milego, wolnego poniedziałku [emoji6]

Juteo nie zrobię testu. W ogóle już nigdy tak wczeanie nie zrobię. Bez sensu

Cały czas boli mnie dół pleców. Ale to może być też dlatego że mój synio który przychodzi do naszej sypialni w nocy, wymyślił sobie że mama ma spać buzią do niego. Jak tylko się przekrece to słyszę - mamusiu, odwróć się do mnie - mamusiu gdzie Twoja buzia [emoji1787]. Ból pleców ze spania na jednym boku ewidentny
Słodziak z niego 😍
 
A nie mowilam wam :) Maz pojechal z mama moja po tate do szpitala do wawy. Zrobili ze 30 km i ojciec dzwoni ze jednak dzis nie wypisują [emoji23] tym samym rekord zamierzonej trasy bialystok warszawa zostal pobity xd 40 minut w dwie strony został pobity. Dzwoni do mnie i pyta jak sie czuje... na co ja mu zgodnie z prawda ze jak [emoji90]. To nawet zapytal czy po testy pojechac po pracy [emoji23] odmienilo mu sie ? :D
 
Mniej więcej bo przez stratę mogła być później
spokojnie kochana... jeszcze nic straconego. ja poronilam 30 wrzesnia... owulacje mialam 23 pazdziernika. 31 pazdziernika beta hcg 0. 3 listopada zrobilam pierwszy test, bo mi najwiekszej smakoszce piwko nie smakowalo, wyszedl cien cienia... moj P. nie widzial kreseczki a ja biegalam z testem po ogrodzie, bo pod slonce cos tam przebijalo 🙈 🙈 🙈 potem 4 listopada znowu test, znowu jakies przebicie slabe, 7listopada beta hcg 36,5.
 
reklama
Do góry